جمعه, ۴ اسفند , ۱۳۹۶
آخرین اخبار : 

عکس، جشن تکلیف (جنایت و مغز شوی فرهنگ عقب مانده اسلامی) دختران کودک ایرانی سر قبر خمینی جنایتکار

عکس، جشن تکلیف (جنایت و مغز شوی از فرهنگ عقب مانده اسلامی) دختران کودک ایرانی سر قبر خمینی جنایتکار، و به امامت نوه خمینی، حسن خمینی.

 جشن تکلیف اسلامی تعرض و جنایت آشکار سنت های فرهنگ اسلامی عربستانی و باورهای اسلامی  آخوند ها در حق کودکان و دختران و نوجوانان ایرانیست. دنیای کودکان فارغ از دین و سیاست است. دنیای کودکان دنیای درس و کتاب و مدرسه و شادی و بازی است و هیچ ربطی به دنیای بزرگسالان ندارد. خانواده های ایرانی باید مواظب باشند که فریب تبلیغات مبلغان اسلامی و آخوند های مفت خور و دکانداران دینی و دزدان اموال مردم ساده دل را نخورند. ایرانیان میتوانند که برای همیشه تاریخ آینده دکان شیادی و کلاهبرداری و مغزشوی اسلامی آخوند ها را تخته کنند و برای همیشه نیز از شر ننگین  آخوند های خلاصی یابند. جمهوری اسلامی (فرهنگ اسلامی، آخوند ها، عامل تمام عقب ماندگی و بدبختی و آوارگی و فقر و درماندگی مردم ایران هستند. آخوند خوب، آخوند مُرده است.

تعریف جشن تکلیف اسلامی (مغزشوی): 

جشن تکلیف یکی از مراسم مذهبی دین اسلام است که برای دختران و پسران مسلمانی که به سن تکلیف رسیده‌اند، به اجرا در می‌آید.

بر اساس دستورهای دینی، دختران و پسران مسلمان که این آئین مذهبی برای آنها به اجرا در می‌آید، مکلّف نامیده می‌شوند و می‌بایست واجبات دین اسلام را انجام داده و از محرمات (آنچه خداوند ممنوع دانسته) دوری بجویند.

جشن تکلیف برای دختران مسلمان، در پایان ۹ سالگی و آغاز ۱۰ سالگی و برای پسران، پایان ۱۵ سالگی و آغاز ۱۶ سالگی می باشد. همچنین در مدارس کشور مراسمات مختلفی برای این روز برگزار می شود که از مهم ترین آن ها می توان به جشن تکلیف اشاره نمود که هر ساله برای دانش آموزان پایه سوم ابتدایی برگزار می شود.

منبع عکس: جشن تکلیف دانش آموزان دختر در حرم مطهر امام خمینی (ره).(اکبر توکلی/ایرنا)

حسن خمینی، نوه روح الله خمینی قاتل و جنایتکار، و جشن مغزشوی فرهنگ عقب مانده و وحشیانه و ضد انسانی اسلامی، و سرآغاز تجاوز جنسی به کودکان و دختران نوجوان ایرانی.