پنج شنبه, ۶ اردیبهشت , ۱۳۹۷
آخرین اخبار : 

جنایت علیه بشریت از زبان قرآن ـ قرآن، سوره المائده آیه ۳۳ / قابل توجه ایرانیان نادان و اسلام زده

قرآن، سوره المائده آیه ۳۳:

إِنَّمَا جَزَاءُ الَّذِینَ یُحَارِبُونَ اللَّهَ وَرَسُولَهُ وَیَسْعَوْنَ فِی الْأَرْضِ فَسَادًا أَنْ یُقَتَّلُوا أَوْ یُصَلَّبُوا أَوْ تُقَطَّعَ أَیْدِیهِمْوَأَرْجُلُهُمْ مِنْ خِلَافٍ أَوْ یُنْفَوْا مِنَ الْأَرْضِ ۚ ذَٰلِکَ لَهُمْ خِزْیٌ فِی الدُّنْیَا ۖ وَلَهُمْ فِی الْآخِرَهِ عَذَابٌ عَظِیمٌ ﴿٣٣﴾

 اما سزاى کسانى که با خدا و رسول او می‌ستیزند و براى گستردن فساد در زمین تلاش مى‏کنند، یا کشته شوند و یا بدار آویخته گردند و یا دست چپ و پاى راستشان و یا بر عکس بریده شود و یا به دیارى دیگر تبعید شوند این رسوایى آنان در دنیاست و در آخرت عذابى بزرگ خواهند داشت.

داعش وطنی آیت الله خمینی، جلاد و خونخوار، پدرخوانده طالبان و داعش و دیگر تروریست های چند دهه گذشته در جهان است. خمینی جنایتکار واقعیت اسلام را گفت.

آخوند های مفت خور، داعش وطنی، و عقب مانده، تمام بدبختی و عقب ماندگی در ایران هستند.

تمام بدبختی زندگی مردم از وجود قوانین و سنت های وحشیانه اسلام و دیو جانی خونخوار بنام محمد عربستانی است. قابل توجه ایرانیان نادان و اسلام زده.

عامل تمام عقب ماندگی و بدبختی و فقر و مصیبت در ایران از وجود جماعتی مفتخور و انگل و سربار بنام آخوند و جمهوری اسلامی است. آخوند ها با پیروی از قوانینی عربی اسلامی دشمن پیشرفت کشور ایران هستند.