سه شنبه, ۱ اسفند , ۱۳۹۶
آخرین اخبار : 

علی اکبر ولایتی (داعشی جنایتکار رژیم) : افتخار می‌کنم پایه‌گذار بازی نکردن ورزشکاران ایرانی با اسرائیل هستم!

ولایتی (وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی آذر ۱۳۶۰ ـ شهریور ۱۳۷۶)  گفت که برخی می‌گویند من بازی نکردن مقابل ورزشکاران اسرائیلی را پایه گذاری کرد؛ بنده افتخار می‌کنم پایه گذار این اقدام در کشور بودم.

به گزارش تسنیم، علی اکبر ولایتی رئیس هئیت موسس و هیئت امنای دانشگاه آزاد در بزرگداشت روز دانشجو در دانشکده فنی مهندسی واحد تهران غرب این دانشگاه گفت برخی که مدعی هستند ۱۶ آذر متعلق به آنهاست بدانند ۱۶ آذر متعلق به کسانی است که در دفاع از تمامیت ارضی کشور اقدام می‌کنند.

داعشی های وطنی جمهوری اسلامی، جنگ طلبان و گماشتگان دزد و فاسد و چماقداران جمهوری اسلامی در حال آتش زدن پرچم کشورهای آمریکا و اسرائیل.

وی افزود: برخی می‌گفتند برویم و با داعش هم مذاکره کنیم. همین داعشی که کلینتون ایجاد آن را جزء افتخاراتش میداند(!)؛ گروهکی که جنایت میکند و سپس الله اکبر میگوید. آیا با اینها میتوان مذاکره کرد؟

ولایتی تصریح کرد: اگر شجاعت مبارزه ندارید، حداقل بنشینید و خدا را شکر کنید در کشوری هستید که جوانانش از کشور دفاع می‌کنند و با هدایت رهبری و شجاعت سردار سلیمانی توانستیم داعش را شکست دهیم؛ برخی همین امروز طوری صحبت می‌کنند که گویی سخنگوی امریکا هستند.

ولایتی ضمن تقدیر از اقدام کشتی گیر ایران (علیرضا کریمی) در عدم رویارویی با کشتی گیر اسرائیل  گفت: برخی می‌گویند این کار را ولایتی پایه گذاری کرد؛ بنده افتخار می‌کنم پایه گذار این اقدام در کشور بودم.