یکشنبه, ۲۹ بهمن , ۱۳۹۶
آخرین اخبار : 

انتقال کمال حسن رمضان زندانی سیاسی محکوم به اعدام به بازداشتگاه شکنجه گران سپاه پاسداران

انتقال کمال حسن رمضان زندانی سیاسی محکوم به اعدام به بازداشتگاه سپاه
به گزارش حصار کانون حمایت از فعالان سیاسی و عقیدتی : کمال حسن رمضان زندانی کرد اهل کردستان سوریه مجدد به باز داشتگاه سپاه منتقل شد.
صبح روز سه شنبه ۷ آذر کمال حسن رمضان به بهانه انجام بازجویی به افسر نگهبانی احضار و سپس توسط ماموران امنیتی به بازداشتگاه سپاه منتقل شد.

میلیاردر های سپاه پاسداران، تروریست ها، چماقداران، داعشی های ایران.

این سومین بار میباشد بعد از صدور حکم اعدام برای کمال حسن رمضان که او را به بازداشتگاه سپاه ارومیه منتقل میکنند و هر بار برای همکاری و مصاحبه تلوزیونی وی را تحت فشار و شکنجه قرار میدهند.
کمال حسن رمضان ، در تیرماه سال ۹۳ به همراه دو شهروند کُرد اهل شهرستان ماکو در نزدیکی شهر ارومیه توسط نیروهای سپاه پاسداران “به اتهام محاربه از طریق عضویت در یکی از احزاب کردی” بازداشت و به بازداشتگاه امنیتی سپاه منتقل شدند.
قابل ذکر است: کمال حسن رمضان روز شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۴ در شعبه‌ی دوم دادگاه انقلاب ارومیه به ریاست «قاضی شیخلو» به ۱۰ سال و یک روز حبس محکوم شد. ولی با وجود صدور حکم، مجددا در سال ۱۳۹۵ در خصوص قتل یکی از اعضای بومی سپاه ارومیه که ده سال پیش صورت گرفته و این زندانی، آن زمان در خاک ایران نبوده است، مورد بازجویی قرار گرفت و نهایتا روز شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ به صورت غیابی از سوی شعبه‌ی سوم دادگاه انقلاب این شهرستان به اعدام محکوم شد.