یکشنبه, ۲۹ بهمن , ۱۳۹۶
آخرین اخبار : 

آخوند حکومتی مصباح‌یزدی: آخوند‌ها اجازه ندادند کلاه سرشان برود! (آیت الله ها بعد از انقلاب میلیاردر و آخوند ها زندگی اشرافانه دارند)


آخوند حکومتی میلیاردر مصباح یزدی در سخنانی در ۶ آذر سال ۸۵ گفته بود: «در دوران مشروطیت لیبرال‌ها آخوند‌ها را کنار زدند اما در این انقلاب آخوند‌ها اجازه ندادند کلاه به سرشان برود.»

از زمانی که آخوند خمینی خونخوار و جلاد قرن، وارد مملکت شد، کشور ایران تبدیل به یکی بدبخت ترین و عقب مانده ترین کشورهای دنیا گردید.

به گزارش خبرآنلاین، در ادامه بخش هایی از سخنان محمدتقی مصباح یزدی درجمع دانشجویان دانشگاه اصفهان اشاره شده است.

ایران را از وجود ننگین مفت خور ها و آخوند های سربار و جنایتکار و عقب مانده و دشمن ایران آزاد خواهیم کرد.

سه نوع پاسخ در مقابل این سوال که رهبر در نظام کشور ما دارای چه نقشی است، وجود دارد. یکی آنکه گفته می‌شود جامعه حق دارد برای خود نظام مستقلی تعیین کند، بنابراین فرهنگ ما اقتضا کرده که فردی را در راس امور قرار دهد که در مقامی بالاتر از رییس جمهور دارای ثبات باشد و نخواهد چند سال به چند سال عوض شود و به عنوان سنبل ثابت شناخته شود.

جواب دیگری هم وجود دارد که برخی جرات بیان آن را ندارند و آن این است که در دوران مشروطیت علما و مراجع نقش مهمی ایفا کردند، اما بعد از چندی لیبرال‌ها آخوند‌ها را کنار زدند و نقش علما را نادیده گرفتند اما در این انقلاب آخوند‌ها تجربه‌ای از دوران مشروطه کسب کرده بودند و اجازه ندادند این بار کلاه به سرشان برود و از میدان سیاسی خارج شوند به همین منظور جایگاه قانونی برای خود ایجاد کردند که افراد نتوانند روحانیون را از عرصه حکومت کنار بگذارند و برای آنکه جایگاه امام خمینی به عنوان رهبر در تاریخ انقلاب محفوظ باشد این مقام را در قالب قانون اساسی در آوردند و به نوعی احترام به روحانیون قائل شدند. یعنی در واقع تقسیم ارث انقلاب کردند، چراکه انقلاب ۵۷ دستاورد‌هایی داشت و قسمتی از آن هم سهم روحانیون شد.

تمام بدبختی و عقب ماندگی و آوارگی ایران و ایرانی از وجود ننگین جماعتی بیکار و مفتخور و دزد و عقب مانده بنام آخوند و اسلام زدگیست.