سه شنبه, ۴ اردیبهشت , ۱۳۹۷
آخرین اخبار : 

۸۰۰ مدرسه دانش آموزی تهران فرسوده و خطر جانی دارند

در عین حال جمهوری اسلامی برای پیشبرد اهدافش و تبلیغات برای کشورهای سوریه و عراق و لبنان و فلسطین و حتی بعضی از کشورهای آفریقای مدرسه و خانه و بیمارستان… می سازد! میلیارد ها پول و منافع ملی ایران را خرج موشک سازی و خمایت از کشورهای دیگر میکند، و به کسی هم پاسخگو نیست. 

مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران با بیان اینکه ۲۵ درصد مدارس تهران قدمت بالای ۴۰ و ۵۰ سال دارند و فرسوده شده‌اند گفت: اداره کل آموزش و پرورش تهران و سازمان نوسازی مدارس دیگر تایید نمی‌کنند دانش آموز وارد برخی از این مدارس شود زیرا امنیت ندارند و مدارس خالی می‌مانند.

یک نمونه از کلاس درس در مناطق محروم ایران.

عباسعلی باقری در گفت‌وگو با ایسنا، درباره مدارس خالی پایتخت اظهار کرد: در تهران مدارس بدون دانش آموز هم داریم؛ به عنوان مثال در منطقه‌ای چون بازار تهران که کمبود دانش آموز وجود دارد ممکن است مدرسه‌ای خالی باشد اما در مناطق دیگری چون حاشیه تهران و منطقه ۲۲ که جمعیت آن در حال افزایش است، تراکم دانش آموزی بالاست. بنابراین توازن وجود ندارد و در عین خالی بودن مدارس در یک گوشه تهران، در بخش دیگری با مشکل کمبود فضا روبرو هستیم.

سرمایه داران و میلیاردر های سپاه پاسداران، داعش وطنی، تروریست ها، جنایتکاران، دزدان و سرمایه داران، با اسم رمز خدا، دشمنان ایران و ایرانی ها.

وی افزود: زمانی خیابان مولوی و بازار تهران به شدت مسکونی بود و مدرسه داشتیم اما اکنون بیشتر به منطقه تجاری تبدیل شده است و دانش آموزی وجود ندارد و مدارس خالی می‌مانند. در حال دریافت مجوزهای قانونی و ساماندهی این مدارس هستیم. البته تعداد مدارس خالی بسیار کم است.

از فقر و بدبختی اکثریت ایرانیان تا زندگی اشرافی آخوند ها و سران و گماشتگان و چماقداران جمهوری اسلامی.

مدیرکل آموزش و پرورش تهران با بیان اینکه البته مشکل عمده ما فرسودگی مدارس تهران است گفت:  ۲۵ درصد مدارس ما قدمت بالای ۴۰  و ۵۰ سال دارند و فرسوده شده اند. برخی از اینها را دیگر اداره کل آموزش و پرورش تهران و سازمان نوسازی مدارس تایید نمی‌کنند تا دانش آموز وارد آنجا شود زیرا امنیت ندارند.

باقری ادامه داد: نیازمند بودجه قابل توجهی برای تخریب و بازسازی این مدارس هستیم. ۸۰۰ مدرسه فرسوده داریم که هر  کدام برای بازسازی نیازمند  ۲،۳ میلیارد تومان بودجه هستند.

وی با اشاره به اینکه مدارس فرسوده بیشتر در بافت میانی تهران و مناطقی چون ۱۲ مستقر هستند گفت: هر کجا قدمت تهران بیشتر است، قدمت مدارس آن هم بالاتر است. منتظر طی مراحل برای تخریب مدارس فرسوده ه