یکشنبه, ۲۹ بهمن , ۱۳۹۶
آخرین اخبار : 

نامه مادر سهیل عربی زندانی سیاسی به هموطنان غیور، ایرانیان آزاده

هموطنان غیور، ایرانیان آزاده

من فرنگیس مظلوم مادر سهیل عربی با قلبی که دیگر امیدی برای زنده ماندن و تپیدن ندارد دست یاری و کمک به سوی شما دراز می کنم که صدای دادخواهی پسر بی گناه من از پشت میله های زندان باشید.

عزیزانم برادر شما چهار سال است به ناحق در زندان است . تنها جرم سهیل ابراز عقیده اش در صفحه شخصی خود و نه هیچ رسانه دیگری است.

ما مرتب از رادیوها و تلویزیون های ایران می شنویم که ملت آزادی هستیم و می توانیم عقیده خود را ابراز کنیم اما پسر من چهار سال است به جرم چند جمله ساده ، توجه کنید چند جمله ساده نه توهین و فحاشی، در زندان است .

چهار سال است تنها پسر من به هیچ جرمی محاکمه می شود شکنجه اش می کنند حکم اعدامش می دهند و خانواده اش را از این آزارها مستثنی نمی کنند سهیل نه از دیوار کسی بالا رفته نه مال کسی را به ناحق گرفته نه به زن و فرزند کسی چشم ناپاک داشته نه فساد و جنایتی مرتکب شده است.

امروز از آزادی فرزند من با وجود عفو رهبری در پرونده اش جلوگیری می کنند و مانع رسیدن فرزندی به آغوش مادرش می شوند مادری که با قلبی پاره پاره چهار سال است در آرزوی به آغوش کشیدن و بوییدن تن تنها پسرش است مانع دیدن پدری به تنها دخترش می شوند که چهار سال است حسرت نشان دادن مشقهایش به پدر به دلش مانده است.

از همه شما عاجزانه تقاضا دارم صدای مظلومیت پسر بی گناه من باشید که در یک قدمی مرگ است من با سه بار سکته و قلبی که یک بار جراحی شده دیگر امیدی به زنده ماندن ندارم و تنها آرزوی من در این دنیا این است که پیش از مرگ یک بار دیگر فرزندم را به آغوش بکشم و او را در کنار خانواده اش در کنار همسر و دخترش ببینم.

دستم به جایی بند نیست و تنها راهی که می شناسم این است که روز دوشنبه ساعت ۱۰ صبح برای دادخواهی به مجلس مراجعه کنم تنها تقاضای من از شما مردم غیور ایران به عنوان مادری که همه چیزش را از دست داده این است که سهیل مرا تنها نگذارید.