سه شنبه, ۲۹ اسفند , ۱۳۹۶
آخرین اخبار : 

روزه خواری حق دمکراتیک شهروند ایرانی است!

بیانیه نظامی حکومتی تحمیل روزه داری به ایرانیان – روزه خواری حق دمکراتیک شهروند ایرانی است!

تفسیر از :

اقبال اقبالی

نیروی انتظامی حکومت اسلامی جهت تحمیل سنت های دینی پیشاقرون وسطائی بیگانه به جامعه ایرانی، چماق نظام را بالای سر جامعه ایرای بچرخش درآورده است. “رمضان” ماهی ست که برای بردگان آئینی – دینی حاکم بر کشور، سودآور و برای جامعه ایرانی نامبارک و منحوس میباشد؛ چراکه با سرکوب، دستگیری و زندان و شلاق نیروهای مقاومت ملی همراه است. در این ماه نامبارک برای ایرانیان، با وجود تهدیدهای نیروی انتظامی رژیم اسلامی، مردمان ایران از فرهنگ و سنت های ایرانی دفاع کرده و استبداد حکومتی و تحمیل دینی را بچالش می کشند.

احکام مجازات اسلامی آخوند ها و داعش شیعه جمهوری اسلامی در باب روزه خواری. همانطور که روزه داشتن حق مسلم هر کسی است، روزه خوردن هم حق مسلم هر انسانی است.

رای به حکومت اسلامی، رای به سرکوب فرهنگ، سنت و منش ایرانی است. آنها که دیروز در صف های رای به روحانی ایستادند و حکومت اسلامی را تائید کردند، شرکای نظام، همدلال سرکوبگران و امضاء کنندگان بیانیه سرکوب، تحقیر، نابودی فرهنگ و تاریخ ایران و تداوم استبداد و بیدادگری در میهن ما هستند.

اگر جامعه ایرانی در برابر ذوب شده گان در اسلام و اسلامگرائی بپا نخیزد و از حقوق طبیعی خود دفاع نکند، باید در انتظار سرنوشت شوم تری برای مردم و کشور باشد.

پیشروی مبارزه و مقاومت جامعه ایرانی از همین سنگرهای کوچک تحمیل حق روزه خواری به حاکمان می گذرد!

خلاصه ای از تهدیدنامه حکومتی (بیانیه نظامی -حکومتی) تحمیل سنت روزه داری مردمان ۱۴۰۰ پیش عربستان به ایرانیان”

رسانه حکومتی مهر نوشت:

“با معدود افرادی که احتمالا به نحو مشهودی هنجارشکنی کنند، برخورد قانونی لازم صورت خواهد گرفت.” ” لیکن لازم است تمام کسانی که دارای عذر شرعی هستند، از خوردن، آشامیدن و استعمال دخانیات در ملاء عام خودداری کنند.”

متصدیان هتل‌ها، مهمان پذیرها، رستوران‌های بین راهی، پایانه‌ها، فرودگاه‌ها و ایستگاه‌های راه‌آهن با اخذ مجوز از مراجع ذیربط و ضمن رعایت شئون اسلامی و پوشش فضای خود، می‌توانند به مسافران ارائه خدمات کنند. سایر رستوران‌ها و مراکز پذیرایی از اذان صبح تا هنگام افطار حق پذیرایی از مشتریان را ندارند.

نیروی انتظامی نسبت به ارتقاء امنیت معابر، بوستان‌ها و تسهیل در رفت و آمد وسایل نقلیه، بویژه در زمان افطار و شب‌های قدر توجه کرده و اقدامات لازم را در این زمینه به عمل خواهد آورد.»

در بخش پایانی این پیام آمده است:« شایسته است با عنایت به فضای معنوی و آکنده از خیر و برکت ماه مبارک رمضان، همه مومنان و باورمندان به رحمت واسعه الهی در این ماه عزیز در راستای خیرخواهی، تشویق به عمل صالح و از جمله نیکوترین آنها “عمل به فریضه واجب امر به معروف و نهی از منکر” بیش از پیش گام بردارند، چرا که امر کردن به معروف و بازداشتن از منکر، چنان که خداوند متعال وعده فرموده است، ضامن بقای جامعه و موجب سعادتمندی و رستگاری مومنان خواهد بود.»