دوشنبه, ۷ مهر , ۱۳۹۹
آخرین اخبار : 

بی خبری از وضعیت زندانیان سیاسی، پیام شکیبا و مجید اسدی

بنا به گزارشهای دریافتی، از زندانیان سیاسی مجید اسدی و پیام شکیبا پس از ورود به زندان رجایی شهر، اطلاعی در دست نیست، در حالیکه قریب به ۳روز از انتقال زندانیان سیاسی مجید اسدی و پیام شکیبا از بند ۲۰۹زندان اوین به زندان رجایی شهر (گوهردشت ) می گذرد، اطلاعی از آنها در دست نیست. این در حالیست که برخی از زندانیان ورود آنها را به این زندان دیده اند. بنا به گفته برخی منابع؛ این زندانیان از روز سی و یکم اردیبهشت به زندان رجایی شهر انتقال داده شده اند. ولی از آن پس دیگر اطلاعی از آنها در دست نیست و به هیچ یک از بندهای این زندان وارد نشده اند.

مجید اسدی در تاریخ ۳۰بهمن ماه سال گذشته ساعت ۱۰شب در منزل خانوادگی خود در کرج توسط نیروهای ورارت اطلاعات بازداشت و به بند ۲۰۹زندان اوین منتقل شد. نیروهای امنیتی در زمان تلاش برای بازداشت آقای اسدی ضمن توهین به مادر این زندانی، علیرغم بیماری و ضعف جسمی پدر وی که به تازگی عمل پیوند کبد را انجام داده بود با او درگیر شدند و به پای وی آسیب وارد کردند. آقای اسدی از بیماری التهاب حاد ستون فقرات و دستگاه گوارش رنج میبرد.

پیام شکیبا، عضو اسبق انجمن اسلامی دانشگاه زنجان و دانشجوی کارشناسی ارشد علوم سیاسی دانشگاه علامه طباطبایی، در تاریخ ۳اسفندماه سال گذشته توسط نیروهای وزارت اطلاعات بازداشت شد. این زندانی از عارضه شدید میگرن در رنج است و بر همین اساس خانواده او در نگرانی از وضعیت سلامت او به سر می برند. آقای شکیبا نیز از بیماری میگرن و کبد چرب در رنج هستند.
کانون حمایت از خانواده جان باختگان و بازداشتی ها