جمعه, ۹ آبان , ۱۳۹۹
آخرین اخبار : 

بازداشت آرمان اسماعیلی توسط نیروهای امنیتی در لاهیجان ـ (فعال مدنی و پژوهشگر حوزه‌ موسیقی)

روز پنجشنبه ۱۰ مهرماه، آرمان اسماعیلی، فعال مدنی و پژوهشگر حوزه‌ موسیقی، توسط نیروهای امنیتی در منزل پدری خود واقع در شهرستان لاهیجان، بدون ارائه حکم قضایی بازداشت و به مکان نامعلومی منتقل شد. ماموران پس از بازداشت آقای اسماعیلی اقدام به تفتیش منزل او کرده و برخی از وسایل شخصی از جمله لپ‌تاپ و کتاب‌های او و خانواده‌اش را ضبط کرده و با خود بردند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از رادیو زمانه، روز پنجشنبه ۱۰ مهرماه ۱۳۹۹، آرمان اسماعیلی پژوهشگر حوزه‌ موسیقی و فعال مدنی، توسط نیروهای امنیتی در منزل پدری خود واقع در شهرستان لاهیجان بازداشت شد.

ماموران پس از بازداشت آقای اسماعیلی اقدام به تفتیش منزل کرده و برخی از وسایل شخصی از جمله لپ‌تاپ و کتاب‌های او و خانواده‌اش را ضبط کرده و با خود بردند.

تا زمان تنظیم این گزارش از دلایل بازداشت، اتهامات مطروحه و محل نگهداری این شهروند اطلاعی در دست نیست. بازداشت این شهروند بدون ارائه حکم قضایی صورت گرفته است.

به گفته خانواده آقای اسماعیلی؛ او در حال حاضر بیمار است و نیاز مبرم به رسیدگی تخصصی پزشکی دارد.

مرگ بر پاسدار ، مرگ بر آخوند حکومتی ، مرگ بر بسیجی ساندیس خور ـ پاسداران، آخوند ها، بسیجیان، دشمنان ایران و ایرانی ـ دشمن ما همینجاست، دروغ میگن اسرائیل و آمریکاست ـ آزادی ایران، و برابری زنان و مردان، و سکولاریسم برای ایران فردا.