یکشنبه, ۱۱ آبان , ۱۳۹۹
آخرین اخبار : 

فیلم برداشتن میوه و مواد غذایی دور ریز از داخل سطل زباله ـ (مرگ بر جمهوری اسلامی، رژیم دزدی و چپاول و جنایت)

این فیلم دردناک در روز ششم مهر ماه ۱۳۹۹ بصورت مخفیانه از یکی از خیابانهای شهر بهبهان تهیه شده بر روی شبکه های مجازی گذاشته شده است. در فیلم مشاهده می شود که در وسط روز و زمانیکه خیابانها شلوغ است یک شخص محروم در حال جداکردن میوه و مواد غذایی دور ریخته شده در داخل یک سطل زباله کنار خیابان است.

این عکس و خبر در گذشته از سایت حکومتی تابناک برداشته شده است. فروش نوزادان در ایران منجمله خبرهای دردناک و مداوم است. این عکس مربوط به حدودا سه سال قبل است.

به گزارش ایران کارگر، نکته ای که توجه را جلب می کند عادی بودن این موضوع هم برای خود شخص و هم برای رهگذران است. این نشان دهنده این است که چنین صحنه های دردناکی دیگر بین مردم عادی شده که حتی توجه شان به این موضوع جلب نمی شود.

گور خوابی و کارتن خوابی و میلیون ها درد بی درمان مردم فقیر و ستمدیده ایرانی. و وعده ها و ادعاهای دروغین خمینی و دیگر چماقداران اسلامی. خمینی: بعد از سقوط حکومت سلطنت پهلوی در ایران، خانه نخرید، همه را صاحب خانه میکنیم! آب و برق مجانی میشود! روحانیون نباید رئیس جمهور شوند! حکومت اسلامی دیکتاتوری وجود ندارد!!! (دروغ شاخدار)، و اما نتیجه اینکه پول ایران به جیب حزب الله و سوریه و حماس… چپاول و دزدی های سران حکومت، ثروت میلیاردی خامنه ای و آقازاده ها، میلیاردر شدن سپاهی ها و آیت الله های حکومتی و زندگی اشرافانه آخوند ها و گماشتگان و جنایتکاران رژیم داعشی صفت اسلامی… و نتیجه اش زندانی شدن و اعدام و تیرباران معترضین و عدالت خواهان، فرار میلیونی ایرانیان و پناهندگی در کشورهای دیگر، و فقر و بدبختی و آوارگی و گور خوابی و تباهی و بیکاری و بی آیندگی اکثریت مردم فقیر و بی خانه و آواره و ستمدیده ایران…

در این فیلم که توسط یک راننده خودرو از کنار خیابان گرفته شده یک مرد میان سال مشاهده می شود که در حال خوردن غذا از درون یک سطل زباله که در پیاده روی یک خیابان قرار دارد است. این فرد محروم در پایان باقیمانده غذای موجود در سط زباله را نیز در کیسه ای که به همراه دارد می ریزد تا بتواند برای خانواده و یا در وعده های بعدی  خود استفاده کند. کرونا فشار بیش از حد و فقر افسار گسیخته ناشی از سیاستهای چپاولگرانه حکومتی بخصوص در شرایط کرونا و وضعیت اقتصادی موجود هر چه بیشتر بر اقشار ضعیف و محروم وارد می شود.

فقر و بدبختی نسل سوخته بعد از انقلاب و جمع آوری غذا از سطل زباله توسط دختران جوان ایرانی!

جوانی فقیر در شهرستان مینو دشت استان گلستان از فرط گرسنگی، ته‌مانده‌های غذا را از سطل زباله بر می‌دارد. او یکی از هزاران هموطنی است که اینچنین رفع گرسنگی می‌کند.

مرگ بر پاسدار ، مرگ بر آخوند حکومتی ، مرگ بر بسیجی ساندیس خور ـ پاسداران، آخوند ها، بسیجیان، دشمنان ایران و ایرانی ـ دشمن ما همینجاست، دروغ میگن اسرائیل و آمریکاست ـ آزادی ایران، و برابری زنان و مردان، و سکولاریسم برای ایران فردا.