جمعه, ۹ آبان , ۱۳۹۹
آخرین اخبار : 

پنهان کاری در آمار مبتلایان به ویروس کرونا در بین دانش آموزان و معلمان شهرستان فسا

وزارت بهداشت و مقامات در دولت روحانی از شیوع ویروس کرونا، همواره تلاش کردند آمار جان‌باختگان و مبتلایان به ویروس کرونا را پنهان نگه دارند؛ اما در بسیاری موارد در جنگ و جدال باندی مجبور به بیان آمارهایی نزدیک به واقعیت بوده‌اند.

یک مورد از این تناقض‌گویی‌ها در رابطه با آمار دانش‌آموزان مبتلا به ویروس کرونا در شهرستان فسا است.

به گزارش ایران کارگر، فرماندار فسا از ابتلای ۱۶ دانش‌آموز و ۲ تن از معلمان در این شهرستان به ویروس کرونا خبر داد، در حالی که پیش از این امام جمعه فسا از ابتلای ۵۰ دانش‌آموز و معلم در این شهرستان خبر داده و گفته بود: «در مدت دو هفته، حدود ۵۰ دانش‌آموز و معلم شهرستان به کرونا مبتلا شده‌اند؛ در هفته‌های آینده چه خواهد شد، معلوم نیست؛ لذا اداره آموزش و پرورش، از ادامه این وضعیت تجدیدنظر کرده و اگر اختیار دارید، نگذارید تا بیش از این دانش‌آموزان ما در معرض خطر قرار بگیرند.»

همه علم امام صادق و آخوند ها و اسلام برای درمان بیماری کرونا و دیگر بیماری ها نوشیدن شاش شتر و روغن بنفشه در مقعد است! قابل توجه ایرانیان مسلمان و فریب خورده توسط آخوند های شیاد و دروغگو و مفت خوران و فاسدین و دزد های اموال مردم ساده دل.

حسین آرگیو، فرماندار فسا، با اشاره به این که پس از اعلام ابتلای این دانش‌آموزان، مدارس مورد نظر تعطیل شدند، افزود: «در سایر مدارس نیز با مشاهده کوچک‌ترین علائم در دانش آموزان، قرنطینه دو هفته‌ای برای دانش‌آموزان اعمال می‌شود.»

مبتلایان به ویروس کرونا در بین دانش آموزان و معلمان

وی در ادامه افزود:

«در خصوص معلمان نیز با مشاهده کوچک‌ترین علائم، به مدت دو هفته در قرنطینه به سر ببرند.».

آرگیو در ادامه افزود: «به جز شهر فسا، در بخش شش‌ده هم ۳ نفر مبتلای کرونا اعلام شده است که به مدت دو هفته این مدارس تعطیل شدند.»

فرماندار فسا در یک تناقض آشکار، با تاکید بر این که حضور در مدارس اجباری نیست، افزود: «معلمان موظف به تشکیل کلاس برای دانش‌آموزان حاضر در مدرسه هستند، هرچند این دو ساعت به نظر نمی‌رسد چندان در روند آموزشی دانش‌آموزان مؤثر باشد.»

فرماندار فسا برای این که مسئولیتی از بابت ابتلای دانش‌آموزان و معلمان به کرونا را به عهده نگیرد، افزود: «تعطیلی مدارس در اختیار شهرستان‌ها نیست؛ ما تابع نظرات ستاد کرونا هستیم و بهتر است والدین دانش‌آموزان بیشتر به فعالیت‌های مجازی دانش‌آموزان در مقابل حضور در کلاس توجه کنند.»

ویروس کرونا در ایران و مرگ و میر مردم و دروغگوئی و پنهانکاری و تهدید پزشکان و مردم بخاطر خبررسانی. جان مردم ایران برای جانیان رژیم اسلامی بی ارزش است! فشار اقتصادی و بحران های گرانی و فقر و. بدختی بیش از پنجاه میلیون ایرانی باعث شده است که جمهوری اسلامی هر چه بیشتر  کرونا را از ترس شورش گرسنگان در ایران گسترش دهد. مرگ بر پاسدار و بسیجی و آخوند. مرگ بر رژیم دزدان و چپاولگران و جنایتکاران.

با بیان چنین اظهاراتی از طرف فرماندار فسا، عدم مدیریت و برخورد غیرمسئولانه را به روشنی می‌توان دید که نه تنها مسئولیتی در قبال مبتلایان به ویروس کرونا نمی‌پذیرد، بلکه پای ستاد بحران کرونا را پیش کشیده و از طرف دیگر، والدین دانش‌آموزان را مقصر بیماری فرزندانشان می‌داند.

بگذریم از این که توصیه فعالیت مجازی برای دانش‌آموزان نیز، برای بسیار از خانواده‌ها غیرممکن و امکان تامین گوشی هوشمند و استفاده از برنامه شاد را ندارند.

در ادامه فرماندار فسا، برای کوچک جلوه دادن موضوع، می‌گوید: «طبق آمار موجود تنها ۴۳ درصد دانش‌آموزان در کلاس‌های حضوری شرکت می‌کنند و با بررسی‌های صورت گرفته، اکثر این دانش‌آموزان یا در مدارس روستایی حضور دارند و یا به دلیل اشتغال پدر و مادر ناچار به شرکت در کلاس هستند.»