یکشنبه, ۱۱ آبان , ۱۳۹۹
آخرین اخبار : 

آمار محرمانه وزارت ارشاد درباره مخالفت مردم با حجاب اجباری ـ (اکثریت مردم حتی در شهر قم هم مخالف اجباری بودن حجاب‌اند)

 مهدی نصیری، مدیرمسئول سابق روزنامه کیهان در یک برنامه تلویزیونی اعلام کرد که ۷۰ درصد مردم در ایران با حجاب اجباری مخالف‌اند و سالانه حدود ۵ درصد از شمار کسانی که ملتزم به حجاب هستند کاسته می‌شود.

به گزارش ایندیپندنت فارسی، او گفت که در جریان نظرسنجی‌های ۱۵ سال گذشته شورای فرهنگ عمومی کشور قرار دارد و نتایج آحرین نظرسنجی که وزارت ارشاد انجام داده نشان می‌دهد حتی در شهرهای مذهبی مانند قم نیز اکثریت مردم با حجاب اجباری مخالفند.

این سخنان در شامگاه چهارشنبه و در جریان مناظره‌ای در شبکه چهار تلویزیون جمهوری اسلامی بیان شد.

آزادی و برابری قانونی زنان و مردان در ایران ـ نه به حجاب تحمیلی اسلامی.

آقای نصیری در جریان این مناظره اعلام کرد که جمهوری اسلامی نتوانسته با اجباری کردن حجاب به اهداف خود دست یابد و آثار منفی این اجبار هم‌اکنون بسیار گسترده است.

او همچنین گفت که وقتی اکثریت افراد جامعه با قانون حجاب اجباری مخالف‌اند، حکومت باید این قانون را کنار بگذارد.

مهدی نصیری در جریان این مناظره گفت که مقام‌های نظام جمهوری اسلامی به دلیل اینکه نتایج نظرسنجی‌ها در مورد حجاب را مطلوب نمی‌دانند، جلوی انتشار آن را گرفته‌اند.

آخوند های مفت خور مرتجع، قوانین جمهوری اسلامی که بر گرفته از اسلام عربی است، دشمنان قسم خورده حقوق زنان با مردان ایرانی هستند. حقوق زن در اسلام از حقوق حیوان هم کمتر است.

حجاب اجباری در سال ۱۳۶۲ و در جریان تصویب قانون مجازات اسلامی رسمیت یافت. هرچند پیش از آن روح‌الله خمینی، رهبر جمهوری اسلامی و دیگر چهره‌های سیاسی ارشد، عملاً مبارزه با حق انتخاب زنان در نوع پوشش را آغاز کرده بودند.

نخستین اعتراض زنان به اجباری شدن حجاب تنها دو هفته پس از انقلاب ایران و در روز ۸ مارس سال ۱۳۵۷ انجام شد. خمینی تا تابستان سال ۵۹ به‌صورت علنی در مورد حجاب اجباری موضعی نگرفت ولی مواضع غیرعلنی او از قول نزدیکانش به بخش‌های مختلف حاکمیت منتقل می‌شد و حمله به زنان بی‌حجاب در خیابان‌ها و ایجاد مزاحمت برای آن‌ها در محیط‌های اداری آغاز شده بود.

دروغ های خمینی جنایتکار و جمهوری اسلامی تا قبل از به قدرت رسیدن کامل,

در تیرماه ۵۹، روح‌الله خمینی به دولت وقت دستور داد که مظاهر شاهنشاهی از جمله بی‌حجابی را در ادارات دولتی برچینند. پس از این اعلام موضع رسمی، حمله به زنان بی‌حجاب از سوی گروه‌های موسوم به حزب‌اللهی شدت گرفت و وزارتخانه‌ها و نهادهای دولتی نیز بخش‌نامه پوشش برای کارکنان و مراجعان صادر کردند.

آزادی و برابری قانونی زنان و مردان و سکولاریسم برای ایران.

۴۰ سال پس از صدور این دستور از سوی رهبر وقت جمهوری اسلامی، نماینده سابق علی خامنه‌ای در روزنامه کیهان گفت که نه‌تنها این قانون سبب گسترش حجاب در ایران نشده است، بلکه به دلیل برخورد قهری با پوشش مردم و ایجاد مزاحمت مستمر برای آن‌ها، تنفری از حجاب ایجاد شده که می‌تواند به گسترش بی‌دینی در جامعه منجر شود.

در چند دهه گذشته، ایران و عربستان سعودی تنها کشورهای جهان بوده‌اند که قانون حجاب اجباری را اعمال ‌کرده‌اند.

عربستان سعودی مهرماه سال گذشته و در جریان اصلاحات سیاسی و اجتماعی، قانون حجاب اجباری را در سراسر این کشور به جز دو شهر مکه و مدینه که برای مسلمانان تقدس دارند، لغو کرد.

عیش و نوش و سکس اعراب و کشورهای حوزه خلیج فارس و غیره با دختران زیباروی ایرانی در مشهد. تن فروشی شرعی دختران برای جمهوری اسلامی ایرادی ندارد، اما حجاب را باید بر سر زنان تحمیل کرد! با زور چماق و تهدید و زندان و جریمه نقدی…

ایران هم‌اکنون تنها کشور جهان است که زنان در صورتی که در معابر و اماکن عمومی بدون روسری حضور یابند طبق قانون مجازات اسلامی به ۷۴ ضربه شلاق محکوم می‌شوند.

در سال‌های گذشته زنان ایرانی اعتراضات مدنی گسترده‌ای برای مقابله با این قانون در جمهوری اسلامی برگزار کرده‌اند.

برخورد حکومت با نقض قانون حجاب اجباری تنها به ۷۴ ضربه شلاق محدود نیست. مقام‌های قضایی و سیاسی جمهوری اسلامی، مخالفت با این قانون را در حکم مخالفت با کلیت نظام می‌دانند.

سال گذشته صبا کردافشاری، یکی از زنانی که مخالفت خود را با حجاب اجباری اعلام کرده بود در دادگاه انقلاب تهران به مجموعا ۲۴ سال زندان محکوم شد. زنان دیگری که در کمپین «دختران انقلاب» در سال‌های گذشته مخالفت خود را با حجاب اجباری علنی کرده‌اند نیز به حبس‌‌های طویل‌المدت محکوم شده‌اند.

اسلام، آخوند ها، جمهوری اسلامی، دشمنان قسم خورده آزادی و عدالت و برابری و حقوق انسانی زنان. آخوند خوب، آخوند مُرده است. دشمن ما همینجاست، دروغ میگن اسرائیل و آمریکاست.