جمعه, ۴ مهر , ۱۳۹۹
آخرین اخبار : 

نوید افکاری کشتی گیر بیگناه اعدام شد ـ (مرگ بر رژیم اسلامی قتل و جنایت و اعدام جوانان)

نوید افکاری اعدام شد

حسن یونسی، وکیل نوید افکاری، در توییتی نوشت از دادگستری شیراز به خانواده افکاری اطلاع داده‌اند که حکم اعدام فرزندشان صبح شنبه اجرا شده است

به گزارش ایران انترنشنال، به گفته حسن یونسی، وکیل نوید افکاری، تنها مستندات دادگاه درباره اتهام قتل اعترافات نوید افکاری است. نوید افکاری اعلام کرده این اعترافات تحت شکنجه گرفته شده است.

رژیم فاسدین و دزدان و فاشیست ها و چماقداران و قاتلین و تروریست های داعشی صفت  جنایتکاران اسلامی چهل سال است که به دلائل دروغین و پرونده سازی های جعلی سیاسی  و غیر، ده ها هزار جوان ایرانی را اعدام و تیرباران کرده است.

با این حال بر اساس اسناد منتشر شده نوید افکاری از این وکیل در حین مراحل دادرسی شکایت و او را برکنارکرده است.

نیروهای امنیتی پنجشنبه شب هفته گذشته نوید، حبیب و وحید افکاری را کتک زده‌‌ و بندهای سابق به مکان دیگری منتقل کردند.

مرگ هر پاسدار و بسیجی و آخوند خدمت بزرگی برای رسیدن به آزادی در ایران است. آخوند و پاسدار و بسیجی خوب، مُرده است. اینها دشمنان حقیقی ملت ایرانند. انتقام قتل جوانانمان را خواهیم گرفت. نه می بخشیم، و نه فراموش میکنیم.

نوید افکاری در تماس تلفنی اعلام کرد که مورد ضرب و شتم قرار گرفته اما مسئولان زندان از تحویل برگه شکایت او و درخواست برای معاینه توسط پزشکی قانونی خودداری کرده‌اند.

صدور حکم اعدام برای نوید افکاری واکنش‌های گسترده ای به دنبال داشت. در روزهای گذشته تعدادی از کشتی‌گیران از کشورهای مختلف جهان خواستار جلوگیری از اعدام نوید افکاری شده‌اند.

حمیات توئیتری برادران گرای قهرمانان آسیا و جهان در شیراز از آزادی نویید افکاری.

دونالد ترامپ، رییس‌جمهوری آمریکا، در واکنش به این حکم در توییتی با تاکید بر اینکه او و دیگر معترضان به گرانی و تورم اعتراض داشتند، از رهبران جمهوری اسلامی خواست که نوید افکاری را اعدام نکنند.

کشوری که آخوند در آن حاکم باشد، بدبخت ترین و عقب مانده ترین کشور دنیا است. در ایران، به غیر از آخوند ها که بیماران روانی اند، هیچ کس دیگری از آزادی های شخصی و اجتماعی برخوردار نیست. قوانین جمهوری اسلامی بر گرفته از اسلام عقب مانده هزار و چهارصد سال قبل اعراب است، آزادی و برابری قانونی و اجتماعی زنان و مردان و سکولاریسم برای ایران.