پنج شنبه, ۸ آبان , ۱۳۹۹
آخرین اخبار : 

درخواست بهیه نامجو، مادر نوید افکاری برای جلوگیری از اعدام پسرش؛ فرزندم را اعدام نکنید، بی گناه است + فیلم صحبت های او

وحید، حبیب و نوید افکاری، سه برادری که در جریان اعتراضات مرداد ۹۷، بازداشت شده‌اند، در معرض اعدام و احکام ناعادلانه دیگر قرار دارند. حال، مادر آنها از مراجع بین‌المللی می‌خواهد تا مانع اعدام فرزندانش شوند.

بهیه نامجو که یکی از پسرانش به نام نوید به اعدام محکوم شده است، در یک پیام ویدئویی از مردم می‌خواهد به او کمک کنند تا احکام ناحق و ناعادلانه علیه نوید، وحید و حبیب اجرا نشود. نوید افکاری، کشتی‌گیر است و چند عنوان قهرمانی کشوری را کسب کرده است.

باید قاتلین و جنایتکاران رژیم اسلامی در دادگاه های بین المللی محاکمه شوند. مرگ بر آخوند ـ مرگ بر پاسدار ـ مرگ بر بسیجی ساندیس خور ـ آزادی برای ایران.

مادر نوید افکاری می‌گوید که فرزندش بی گناه است و از مردم می خواهد تا مانع اعدام نوید شوند و فرزندانش را در یک دادگاه عادلانه محاکمه کنند.

wrestler_082820.jpg

این سه برادر (نوید، وحید و حبیب افکاری) که در مرداد ماه سال ۹۷ در شیراز بازداشت شدند، در یک محاکمه نمایشی در دادگاه انقلاب و دادگاه کیفری شهر شیراز محکوم شدند. نوید افکاری به ۲ بار اعدام، ۶ سال و ۶ ماه حبس تعزیری و ۷۴ ضربه شلاق محکوم شد.

دو تن دیگر از برادرانش، وحید به ۵۴ سال و ۶ ماه حبس تعزیری و ۷۴ ضربه شلاق و حبیب به ۲۷ سال و ۳ ماه حبس تعزیری و ۷۴ ضربه شلاق محکوم شدند.

عکس تعدادی از کشته شدگان اعتراضات به گرانی بنزین در ایران توسط رژیم خونخواران و جنایتکاران اسلامی. انتقام قتل جوانانمان را خواهیم گرفت. نه می بخشیم، و نه فراموش میکنیم.

مادر این سه معترض، در یک پیام ویدئویی، ماموران لباس‌شخصی را متهم کرده است که بدون حکم به خانه آنها رفته‌اند و نوید و وحید را در یکی از شب‌های شهریورماه سال ۱۳۹۷ بازداشت کرده‌اند. به گفته او، حبیب سه ماه بعد دستگیر شده است.

خانم بهیه نامجو از شدت شکنجه‌های جسمی و روحی که بر وحید وارد آمده سخن‌ می‌گوید؛ شکنجه‌هایی که با هدف اعتراف علیه نوید بر او اعمال شده‌اند. مادر وحید می‌گوید، این شکنجه‌ها باعث شده‌اند تا پسرش سه بار دست به خودکشی بزند.

بخواهیم و یا نخواهیم و برای آزادی ایران از شر رژیم داعشی صفت جنایتکاران و چماقداران و آخوند های حکومتی هیچ راهی به غیر از حضور خیابانی و در پاسخ به خشونت مامورین رژیم عکس العمل به خشونت و حتی مسلح شدن و مقابله به مثل وجود ندارد. رژیم قاتلین اسلامی همه راه های مسالمت آمیز و مدنی مردم ستمدیده و معترض ایران را با گلوله پاسخ میدهند! ما انتقام خون جوانانمان را خواهیم گرفت، نه میبخشیم، نه فراموش میکنیم.

نوید افکاری که اکنون در معرض اعدام قرار دارد، پس از اینکه مسئولان قضایی را در جریان شکنجه‌هایی اعمال شده بر خود، قرار می‌دهد، در خصوص این شکنجه‌ها می‌گوید: «روی صورتم پلاستیک می‌کشیدند و مرا تا مرز خفگی و مرگ پیش می‌بردند. دست‌ها و شکم و پاهایم را به وسیله باتوم و اجسام سخت به شدت مورد ضرب‌وشتم قرار می‌دادند و مکررا با الفاظ توهین‌آمیز و رکیک به من اهانت می‌کردند. مرا محکم می‌بستند و در بینی‌ام الکل می‌ریختند».

سرنگون باد رژیم اسلامی چماقداران و زن ستیزان و سرکوبگران و شکنجه گران و جنایتکاران و تروریست ها و جنگ طلبان و ناقضان حقوق انسانی و بشر ـ خواهان ایرانی آزاد، با قوانین برابری  زنان و مردان و ممنوعیت و جدای نهاد دین از حکومت و سیاست و غیره… و اجتماعی بر اساس سکولاریسم.