جمعه, ۴ مهر , ۱۳۹۹
آخرین اخبار : 

صحبت های مجید داداشی قهرمان ورزشی از زندگی خود در آلمان

مجید داداشی در سالهای قبل و بدلیل خطر دستگیری و اعدام در ایران ناچار شد که برای همیشه ایران را ترک کند.

 این قهرمان ورزش کشتی در ایران تغیر دین داده بود و به مسیحیت گرایش داشت، و تغیر دین و برگشتن از دین اسلام در ایران ممنوع است، و فرد مورد نظر در صورت دستگیری میتواند به اشد مجازات اعدام محکوم شود. 

آخوند خامنه ای میلیاردر و فاسد و قاتل و جنایتکار، و رژیم اسلامی فاسدین و جنایتکاران آخوند ها و پاسداران و بسیجی های ساندیس خور و چماقداران و قاتلین، و اکثریت فقیر و بدبخت و آواره و بیکار و بی آینده در ایران. مرگ بر آخوند ـ مرگ بر پاسدار ـ مرگ بر بسیجی ـ مرگ بر جمهوری اسلامی. دشمن ما همینجاست، دروغ میگن اسرائیل و آمریکاست.

مجید داداشی بعد از خروج اضطراری از ایران و اعلام پناهندگی در کشور آلمان همچنان در تمرینات ورزشی فعالیت میکند، و  در مسابقات مختلف موفقیت های خوبی بدست آورده است. 

38521633_10216699223734301_1806962173868507136_n.jpg - 121.10 Kb

این قهرمان سابق ورزش کشتی ایران می گوید که بسیار خوشحالم که در کشور آلمان اجازه دارم که آزادانه عقیده ام را ابراز  میکنم و با امنیت خاطر و بدون نگرانی و تهدید و خطر دستگیری برای اجرای مراسم مسیحی به کلیسا بروم.

او همچنین از مسئولین کلیسای مارکوس (Markus) بسیار تشکر میکند که در طول اقامتش در آلمان، همیشه از او پشتیبانی و حمایت کرده اند.

مجید داداشی امیدوار است که در آینده و بلحاظ فرهنگی و آزادی بیان شرایطی در ایران و همچنین دیگر کشورهای جهان بوجود بیاید که مردم دنیا اجازه قانونی ابرازعقاید و باورهایشان را داشته باشند.