جمعه, ۴ مهر , ۱۳۹۹
آخرین اخبار : 

چهار مرجع تقلید: عزاداری محرم باید «به هر قیمتی» برگزار شود ـ (آیت الله های انگل صفت و سربار و مفت خور عقب مانده و دشمن ایران و ایرانی)

 اصرار به برگزاری مراسم‌های مذهبی پرجمعیت به‌رغم هشدار پزشکان

جعفر سبحانی، ناصر مکارم شیرازی، حسین وحید خراسانی و محمد علوی گرگانی، چهار روحانی بلندپایه قم می‌گویند برپایی مراسم سوگواری و عزاداری در ماه محرم تحت هر شرایطی باید برگزار شود.

این مراجع تقلید در پاسخ به سؤالاتی درباره وضعیت کنونی کشور، شیوع گسترده بیماری کووید ۱۹ و تقارن آن با ماه محرم نظرشان را اعلام کرده‌اند.

4marja.jpg

چهار تن از آیت الله های مفت خور و سربار و انگل صفت و عقب مانده و دشمن ایران و ایرانی. مرگ بر آخوند ـ آخوند خوب آخوند مُرده است.

به گزارش ایندیپندنت فارسی، جعفر سبحانی یکی از مراجع در پاسخ خود نقل‌قولی از روح‌الله خمینی، رهبر پیشین جمهوری اسلامی را ذکر کرده و نوشته است: «حسینیان که قلوب آنان لبریز از مهر سالار شهیدان است این دو ماه را نمی‌توانند بدون عزاداری سپری کنند، بالاخص به‌فرموده حضرت امام که «ما هرچه داریم از محرم و صفر داریم».»

همه علم امام صادق و آخوند ها و اسلام برای درمان بیماری کرونا و دیگر بیماری ها نوشیدن شاش شتر و روغن بنفشه در مقعد است! قابل توجه ایرانیان مسلمان و فریب خورده توسط آخوند های شیاد و دروغگو و مفت خوران و فاسدین و دزد های اموال مردم ساده دل.

ناصر مکارم شیرازی هم گفته است که «به هیچ قیمت نمی‌توان جلوی برگزاری مراسم عاشورا را گرفت… شکی نیست که اصولی داریم که به‌هیچ‌وجه نمی‌توانیم آن‌ها را رها کنیم و ازجمله آن‌ها مسئله عزاداری محرم و صفر است.»

وحید خراسانی هم تأکید کرده است که «شعائر اهل‌بیت و خصوصاً اقامه‌ عزای حضرت سید الشهداء، نباید تعطیل شود»

شاید متفاوت‌ترین اعلام موافقت با برپایی مراسم عزاداری محرم را علوی گرگانی انجام داده است. او خواستار برگزاری این مراسم به صورت ترکیبی از عزاداری سنتی و «روش‌های ابتکاری و نوین» شده است.

زنده یاد احمد کسروی تاریخ‌نگار، تاریخ‌نگار، زبان‌شناس، پژوهشگر، حقوق‌دان و اندیشمند ایرانی، که توسط چاقو کشان و تروریست های گروه فدائیان اسلام (طلبه چاقوکش تروریست نواب صفوی…)، (دشمنان ایران و ایرانی)، با چاقو سلاخی شد. خمینی جنایتکار از دشمنان قسم خورده زنده یاد احمد کسروی بود.

این مراجع البته در بخشی از این اعلام نظر از مقلیدینشان خواسته‌اند که «جهات بهداشتی» را رعایت کنند.

پافشاری مقام‌های مذهبی بر انجام مراسم عزاداری «به هر قیمت ممکن» در حالی است که گروهی از پزشکان سرشناس ایرانی در نامه‌ای سرگشاده «قیمت» احتمالی آن را مشخص کرده‌اند.

هفته گذشته گروهی از شاخص‌ترین پزشکان ایران در «مجمع انجمن‌های گروه پزشکی» در نامه‌ای سرگشاده به حسن روحانی به او هشدار دادند که در صورت برگزاری مراسم محرم و کنکور تعداد مرگ‌ومیر روزانه هشت برابر خواهد شد و به ۱۶۰۰ نفر در روز خواهد رسید: «هشدار می‌دهیم عدم رعایت توصیه‌های کارشناسانه مجمع و سیستم سلامت باعث ابتلا و مرگ‌ومیر با ابعادی به‌مراتب دهشتناک‌تر از پیش خواهد شد. اگر امروز روزانه ۲۰۰ مرگ و ۲۰۰۰ ابتلا ثبت می‌شود بر اساس برخی پیش‌بینی‌ها در صورت عدم رعایت جدی دستورالعمل‌ها در سه ماه آینده این آمار تا ۱۶۰۰ مرگ در روز هم افزایش خواهد یافت.»

کشوری که آخوند در آن حاکم باشد، بدبخت ترین و فقیر ترین و عقب مانده ترین کشور دنیا میشود. درست عین ایران کنونی! آخوند های مفت خور و بیکار و سربار، و یک مشت دزد و شیاد و دروغگو و فاسد و جانی و بیماران روانی و جنایتکار.

آن‌ها نسبت به «خستگی نیروهای انسانی کادر پزشکی و به پایان رسیدن منابع سلامت» هشدار دادند و نوشتند که «در چنین شرایطی چشم‌اندازی بسیار تیره و تکان‌دهنده پیش چشم آشکار می‌کند.»

این گروه از پزشکان از حسن روحانی خواستند تا عزاداری محرم و کنکور برگزار نشود: «عزاداری و مراسم مذهبی در اجتماعات و گروه‌ها به‌علاوه تجمعات بزرگ مثل کنکور بدون رعایت شرایط لازم باید اکیداً ممنوع گردیده بر ممنوعیت آن نظارت جدی و انضباطی اعمال گردد.»

ویروس کرونا در ایران و مرگ و میر مردم و دروغگوئی و پنهانکاری و تهدید پزشکان و مردم بخاطر خبررسانی. جان مردم ایران برای جانیان رژیم اسلامی بی ارزش است! مرگ بر پاسدار و بسیجی و آخوند. مرگ بر این جماعت و جنایتکاران رژیم اسلامی که دشمنان مردم شریف ایران هستند.