جمعه, ۴ مهر , ۱۳۹۹
آخرین اخبار : 

جان‌باختن چند تن از افراد کارتن‌خواب در آبادان بر اثر شدت گرما

رسانه‌های محلی در استان خوزستان از جان‌باختن چند تن از افراد کارتن‌خواب در شهر آبادان به دلیل گرمای شدید، بالای۵۰ درجه، خبر دادند.

به گزارش پیک ایران، بنابر این گزارش‌ها طی یک هفته گذشته چند جسد و مرگ مشکوک در نقاط مختلف شهر آبادان به نیروی انتظامی گزارش شد و ماموران این نیرو پس از حضور در صحنه اعلام کردند که اجساد متعلق به افراد بی‌خانمان و کارتن‌خواب و اغلب مجهول‌الهویه هستند.

فقر و بدبختی و بیکاری و اعتیاد و طلاق و آوارگی و میلیون ها درد بی درمان در ایران بیداد میکند.

به گفته منابع محلی مرگ این افراد بی‌خانمان و کارتن‌خواب که ویدیوهایی از رها شدن پیکر بی‌جان‌شان در معابر عمومی نیز در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد بر اثر شدت گرما بوده و درحالی رخ داده است که سرپناهی برای نگهداری از این افراد تدارک دیده نشده است.

شدت گرما در اهواز طی روزهای گذشته در مواردی از ۵۰ درجه نیز فراتر رفت که برای سلامتی انسان در هر شرایطی خطرناک است و فعالیت‌های اقتصادی و اجتماعی و اداری در این دما معمولا تعطیل یا با شرایط ویژه‌ای انجام می‌شود.

در ایران میلیون ها ایرانی اعم از نوجوان و جوان و زن و مرد اعتیاد دارند.

مقام‌های رسمی در آبادان جان‌باختن چند تن از افراد بی‌خانمان را در این شهر تایید کرده‌اند اما توضیح رسمی درباره دلیل آن ارائه نکرده‌اند.

مرگ هر پاسدار و بسیجی و آخوند خدمت بزرگی برای رسیدن به آزادی در ایران است. آخوند و پاسدار و بسیجی خوب، مُرده است. اینها دشمنان حقیقی ملت ایرانند. انتقام قتل جوانانمان را خواهیم گرفت. نه می بخشیم، و نه فراموش میکنیم.