سه شنبه, ۸ مهر , ۱۳۹۹
آخرین اخبار : 

ایران: گرانی و گرسنگی؛فیلم دردناک ازدحام مردم برای گوشت مرغ نذری و برداشتن مرغها از جوی‌فاضلاب ـ (ذلت مردم گرسنه ایران)

گرانی شدید و تورم روز افزون باعث شده که تهیه مواد غذایی، بخصوص موادی مانند گوشت قرمز و گوشت مرغ و یا ماهی و یا حتی تره‌بار و میوه‌جات برای مردم بسیار سخت شده است.

فقر و بیکاری اکثریت جوانان و مردم فقیر ایران، و چپاول اموال ایران و ایرانی و زندگی اشرافی آخوند ها و آیت الله های حکومت اسلامی، و پول های میلیاردی که از طرف رژیم ایران صرف موشک سازی و یا کمک به حزب الله و حسن نصرالله مزدور در لبنان و بشار اسد در سوریه و حشد شعبی در عراق، و دیگر حامیان و تروریست های جمهوری اسلامی میشود.

به گزارش ایران کارگر، فیلمی که مشاهده می‌کنید مربوط به توزیع گوشت مرغ نذری در شهرستان آستارا است که مردم  برای گرفتن گوشت مرغ ازدحام کرده‌اند و اشخاصی که توزیع می‌کنند اقدام به پرتاب مرغهای یخ زده به بیرون می‌کنند که برخی از آنها از روی سر مردم عبور کرده و به داخل جوی فاضلاب سقوط می‌کند و مردمی که برای گرفتن مرغ آمده‌اند نیز مجبور هستند که آنها را بردارند.

ازبیکاری و فقر و نداری و آوارگی کارگران و اکثریت مردم شریف ایران… تا زندگی اشرافی و سرمایه دارانه آخوندهای بیکار و مفتخور و مرتجع، و سران و گماشتگان رژیم اسلامی.

صحنه دردناک دختر بچه‌ایست که در کنار جوی آب آلوده کنار خیابان ایستاده و با تعجب به ازدحام جمعیت نگاه می‌کند.

این فیلم که روز ۹ مرداد توسط یک خانم خانه‌دار گرفته شده، وی که در حال پاک کردن پای مرغ برای شام است می‌گوید: « امروز ۹ مرداد ۹۹ است. رفتیم مرغ بگیریم آنقدر گران بود که نتوانستیم و مجبور شدیم که به جای آن پای مرغ را با قیمت کیلویی ۸ هزار تومان بگیریم. لعنت بر هرچی آخونده، روحانی خجالت بکش ببین مردم را به چه روزی انداخته‌ای. مرغ و بوقلمون و شکار مال شما، پای مرغ مال ما! لعنت به شماها!».

فساد در درون این حاکمیت آنقدر گسترده و نهادینه شده است که به دلیل دست داشتن مقامات دست‌اندرکار افشای نام دزدان اصلی در هاله‌ای از ابهام گذاشته می‌شود.

کاخ حوزه آخوند ها در شهر قم ـ آخوند های بیکار و مفت خور و دزد و سربار که زندگی های اشرافی دارند. این جماعت انگل صفت عامل اصلی عقب ماندگی و درد و رنج و بدبختی و ذلت و آوارگی برای ایران و ایرانی اند. آخوند خوب، آخوند مُرده است. دشمن ایران و ایرانی همینجاست، دروغ میگن اسرائیل و آمریکاست.