سه شنبه, ۸ مهر , ۱۳۹۹
آخرین اخبار : 

سلطان قبر ؛ باند مافیای غارت و چپاول با فروش قبرهای میلیونی ـ (سلطان سکه، سلطان قیر، سلطان دلار، سلطان پوشاک، سلطان شکر…)

با شیوع گسترده ویروس کرونا، درد بیماری از یک‌سو، درد هزینه‌های سرسام‌آور دارو و درمان از سوی دیگر و پس از فوت بیمار نیز درد هزینه میلونی کفن و دفن وی به آن‌که اکنون سلطان قبر نامیده می‌شود، کمر خانواده درگذشتگان را زیر پرداخت چنین هزینه‌هایی خم کرده است.

سوء‌استفاده کنندگان از این شرایط بوجود آمده که خود به نوعی در حاکمیت نقش داشته و تبدیل به باند مافیای بزرگ فروش قبر شده‌اند، آن چنان به غارت و چپاول ته‌مانده سرمایه ملت می‌زنند که بازماندگان دیگر آرزویی جز مرگ برای خود ندارند.

سال‌هاست که قبر در شهر تهران و گورستان‌های اطراف آن با رشد قیمتی قابل توجه همراه بوده و در حال حاضر متوسط قیمت قبر در گورستان‌های تهران بین ۱۷ تا ۷۰۰ میلیون تومان است.

گور خوابی و کارتن خوابی و میلیون ها درد بی درمان مردم فقیر و ستمدیده ایرانی. و وعده ها و ادعاهای دروغین خمینی و دیگر چماقداران اسلامی. خمینی: بعد از سقوط حکومت سلطنت پهلوی در ایران، خانه نخرید، همه را صاحب خانه میکنیم! آب و برق مجانی میشود! روحانیون نباید رئیس جمهور شوند! حکومت اسلامی دیکتاتوری وجود ندارد!!! (دروغ شاخدار)، و اما نتیجه اینکه پول ایران به جیب حزب الله و سوریه و حماس… چپاول و دزدی های سران حکومت، ثروت میلیاردی خامنه ای و آقازاده ها، میلیاردر شدن سپاهی ها و آیت الله های حکومتی و زندگی اشرافانه آخوند ها و گماشتگان و جنایتکاران رژیم داعشی صفت اسلامی… و نتیجه اش زندانی شدن و اعدام و تیرباران معترضین و عدالت خواهان، فرار میلیونی ایرانیان و پناهندگی در کشورهای دیگر، و فقر و بدبختی و آوارگی و گور خوابی و تباهی و بیکاری و بی آیندگی اکثریت مردم فقیر و بی خانه و آواره و ستمدیده ایران…

روزنامه آرمان در مطلبی می‌نویسد:‌ «در روزهایی که سلطان‌ها در کشور ما زیاد شده و پس از دستگیری سلطان سکه، سلطان قیر، سلطان دلار، سلطان پوشاک و… مردم فکر می‌کردند که نسل این سلطان‌ها منقرض شده است، این‌بار از سلطان قبر رونمایی شد و این افراد در گورستان تاریخی ابن‌باویه به عنوان نخستین گورستان شهرری و دومین گورستان بزرگ تهران مشغول گسترش کاسبی و درآمد هستند!»

این روزنامه ادامه می‌دهد: «س.ح.ا» فردی است که به‌ گفته مدیر آستان شیخ صدوق و آرامستان ابن‌بابویه، بیش از ۴۰ سال در این گورستان تاریخی سلطنت کرده است.»

این موضوع در شرایطی مطرح می‌شود که سعید خال، مدیرعامل سازمان بهشت زهرا، روز ۲۸ دی ماه سال ۹۸ اعلام کرد: «ادعای وجود قبرهای نجومی واقعیت ندارد و گران‌ترین قبری که در طول تاریخ ۴۷ ساله بهشت ‌زهرا فروخته شده ۱۶میلیون تومان بوده آن هم در قطعات ۱ تا ۱۱۰ که قدمت آن‌ها بیش از ۳۰ سال است.»

کاخ حوزه آخوند ها در شهر قم ـ آخوند های بیکار و مفت خور و دزد و سربار که زندگی های اشرافی دارند. این جماعت انگل صفت عامل اصلی عقب ماندگی و درد و رنج و بدبختی و ذلت و آوارگی برای ایران و ایرانی اند. آخوند خوب، آخوند مُرده است. دشمن ایران و ایرانی همینجاست، دروغ میگن اسرائیل و آمریکاست.

وی ادامه می‌دهد: «همچنین در فاز دوم بهشت ‌زهرا، حداکثر قیمت قبور ۹میلیون تومان و در فاز سوم، قیمت هر طبقه ۷۵۰هزار تومان است.»

اما این روزها که آمار جان‌باختگان بیماران کرونایی روز به روز در حال افزایش است، با نگاهی به سایت‌های فروش قبر با رقم‌های بالایی چون ۷۰۰ میلیون تومان برای قبرهای بهشت زهرا مواجه هستیم و حتی فروشندگان از رقم‌های میلیاردی در معاملات قبر خبر می‌دهند.

سیدعلی علامه، مدیر آستان شیخ صدوق و آرامستان ابن‌بابویه در توضیح این موضوع می‌گوید: «سال‌هاست که فردی به‌نام «س.ح.ا» یا سلطان قبر ایران، در نزدیکی آرامستان ابن‌بابویه مغازه داشت و خود را مسئول دفن اموات در ابن‌بابویه، امامزاده عبدالله، شاه عبدالعظیم و بهشت‌زهرا معرفی کرده و به نوعی نه تنها کنترل دفن اموات در کل پایتخت را در اختیار داشته، بلکه هماهنگی‌هایی در خارج از این مکان‌ها را نیز انجام می‌داد.»

وی در رابطه با دامنه گسترش فعالیت‌های این غارت‌گران می‌افزاید: «روز اول که ما به این مکان آمدیم، سند‌هایی را از سوی این فرد برای ما می‌آوردند که ما آن‌ها را امضا نکردیم و بعد از این اتفاق از ادارات مختلف به ما فشار آوردند که چرا [جلو] کار این فرد را می‌گیرید، بگذارید کارش را انجام دهد! آن‌ها یک مافیای بزرگ فروش قبر را تشکیل داده بودند که بعد‌ها متوجه آن شدیم.»

کشوری که آخوند در آن حاکم باشد، بدبخت ترین و فقیر ترین و عقب مانده ترین کشور دنیا میشود. درست عین ایران کنونی! آخوند های مفت خور و بیکار و سربار، و یک مشت دزد و شیاد و دروغگو و فاسد و جانی و بیماران روانی و جنایتکار.

دادستان عمومی شهرستان ری نیز در خصوص فرد معروف به سلطان قبر اعلام کرده است: «استعلام برای شناسایی هویت فرد خاطی در خصوص خرید و فروش قبر انجام شده و مردمی که در این رابطه متضرر شده‌اند نیز برای شکایت باید به دادسرا مراجعه کنند.»

غلامرضا نوفرستی افزود: «با توجه به اظهارات رئیس اداره اوقاف شهرستان ری در خصوص اخراج فرد خاطی، باید مدت فعالیت این شخص، میزان مبالغ دریافتی و تمام جزئیات مشخص شود.»

وی افزود: «استعلامات لازم در خصوص شناسایی هویت، فعالیت و سمت این شخص از ادارات مربوطه انجام شده، اما بخش مهم این پرونده مربوط به شکایت شاکیان است که میزان مبالغ پرداختی را اعلام کنند تا تحقیقات به صورت جدی و با دقت انجام شود.»

نوفرستی تصریح کرد: «هویت شخص هنوز مشخص نشده اما طبق تحقیقات فعلی، نام‌خانوادگی این فرد امیری است؛ ضمن آن‌که باید توجه داشت که این‌گونه افراد با نام‌های گوناگون اقدام به چنین فعالیت‌هایی می‌کنند؛ لذا همکاری مردم در این موضوع بسیار قابل اهمیت خواهد بود.»

چهل و یک سال است که همه جای ایران سیاهپوش و عزادار و سرای غم است. چهل و یک سال است که جان و زندگی مردم ایران برای جنایتکاران و چماقداران رژیم اسلامی هیچ ارزشی ندارد.