چهارشنبه, ۹ مهر , ۱۳۹۹
آخرین اخبار : 

فیلم دردناک لحظه وداع و در آغوش‌کشیدن دختر خردسال توسط پدر «عباس محمدی» محکوم به اعدام با پاهای در زنجیر

در پی تایید دو بار حکم اعدام در مورد دستگیرشدگان قیام سال ۹۶، فیلم تاثرانگیزی از یکی از این بازداشت‌شدگان به نام عباس محمدی منتشر شده است که دختر خردسالش را در حالیکه چندان امیدی به در آغوش گرفتن دوباره او ندارد، در بغل گرفته است.

به گزارش ایران کارگر، به گفته شاهدان، هنگام دستگیری وی، ماموران امنیتی، با وحشیگری اقدام به بازداشت وی کرده و در حین بازداشت، دخترک کوچکش که در آن زمان، چند ماه بیشتر نداشت و در آغوش پدر بود به زمین افتاد و آسیب دید.

اعدام

ماموران در جواب شکایت خانواده به خاطر آسیب به این نوزاد گفتند: «شکایت را پس بگیرید تا برای عباس بد نشود.»

به این ترتیب با تهدید خانواده آنها را وادار به عقب نشینی از شکایت خود کردند.

وی که در سال ۹۶، دستگیر شده است، اکنون پس از دو سال توسط قضائیه به همراه ۴ بازداشت‌شده دیگر، به ۲بار اعدام محکوم شده است.

مرگ هر پاسدار و بسیجی و آخوند خدمت بزرگی برای رسیدن به آزادی در ایران است. آخوند و پاسدار و بسیجی خوب، مُرده است. اینها دشمنان حقیقی ملت ایرانند. انتقام قتل جوانانمان را خواهیم گرفت. نه می بخشیم، و نه فراموش میکنیم.

در این فیلم که همسر و پسر کوچکش نیز حضور دارند، وی در حالی که پابند به پایش زده بودند، دختر خردسال خود را که الان بزرگتر شده در آغوش گرفته است؛ ولی رنجور و با چشمانی تکیده که برای هر بیننده‌ای دردآور است.

احکام اعدام در حق بازداشت‌شدگان و حتی جرم‌های عادی فقط یک شیوه زهر‌چشم گرفتن از مردم طی این چهل سال حاکمیت بوده است؛ شیوه‌ای که برای حفظ قدرت است.

بسیاری از خانواده‌ها و فرزندان خردسال هستند که به واسطه اعدام پدرشان، یتیم شده و با فقر و گرسنگی و بی آینده بودن، در دل این جامعه بحران‌زده به حال خود رها شده‌اند.

لازم به یاد‌آوری ا ست که این بازداشت‌شدگان در دادگاه گفته‌اند که برای گرفتن اعتراف‌های اجباری مورد شکنجه قرار گرفته‌اند.

رژیم فاسدین و دزدان و فاشیست ها و قاتلین و چماقداران و جنایتکاران اسلامی چهل سال است که به دلائل دروغین و پرونده سازی های جعلی ده ها هزار جوان ایرانی را اعدام و تیرباران کرده است.