سه شنبه, ۱۴ مرداد , ۱۳۹۹
آخرین اخبار : 

ایران وایر: کرونا جان امام جمعه یزد «جواد آیت‌اللهی» را گرفت

امام‌جمعه موقت یزد که به دلیل ابتلا به ویروس کرونا در بیمارستان بستری بود، درگذشت.

«جواد آیت‌اللهی» از چندی قبل به دلیل ابتلا به ویروس کرونا در بیمارستان بستری بود که روز سه‌شنبه (هفتم مرداد) بر اثر این بیماری درگذشت.

corona_072820.jpg

سازمان بسیج طلاب و روحانیون سپاه استان یزد با صدور اطلاعیه‌ای، درگذشت این روحانی را به آیت‌الله علی خامنه‌ای تسلیت گفته‌اند.

بخش قابل از روحانیون با وجود شیوع ویروس کرونا در ایران و مرگ هزاران نفر، هم‌چنان بر اجرای برنامه‌های مذهبی در مساجد و امکان مذهبی اصرار دارند.

همه علم امام صادق و آخوند ها و اسلام برای درمان بیماری کرونا و دیگر بیماری ها نوشیدن شاش شتر و روغن بنفشه در مقعد است! قابل توجه ایرانیان مسلمان و فریب خورده توسط آخوند های شیاد و دروغگو و مفت خوران و فاسدین و دزد های اموال مردم ساده دل.

آن‌ها در مدتی که امکان مذهبی تعطیل اعلام شده بود، بارها خواستار بازگشایی این مراکز و از سر گرفته شدن فعالیت‌های مذهبی شده بودند.

انتقاد‌ها، اعتراض‌ها و فشار‌های این روحانیون باعث شد که مجوز برگزاری مراسم ماه محرم امسال در ایران صادر شود.

کشوری که آخوند در آن حاکم باشد، بدبخت ترین و عقب مانده ترین کشور دنیا است. در ایران، به غیر از آخوند ها که بیماران روانی اند، هیچ کس دیگری از آزادی های شخصی و اجتماعی برخوردار نیست. قوانین جمهوری اسلامی بر گرفته از اسلام عقب مانده هزار و چهارصد سال قبل اعراب است، آزادی و برابری قانونی و اجتماعی زنان و مردان و سکولاریسم برای ایران.