سه شنبه, ۱۴ مرداد , ۱۳۹۹
آخرین اخبار : 

دو جوان زندانی سیاسی در زندان مرکزی ارومیه اعدام شدند ـ (مرگ رژیم قاتلین و داعشی صفتان اسلامی در ایران)

به گزارش رادیو فردا، خبرها از ایران حاکی از آن است که دو زندانی سیاسی کُرد بامداد سه‌شنبه در زندان مرکزی اورمیه اعدام شده‌اند.

منابع خبری کرد از جمله «شبکه حقوق بشر کردستان» روز سه‌شنبه، ۲۴ تیرماه، از اعدام دیاکو رسول‌زاده و صابر شیخ عبدالله ساعتی پس از نیمه‌شب خبر دادند.

این دو زندانی سیاسی ساعتی پس از آن اعدام شدند که سازمان حقوق بشری عفو بین‌الملل از مقامات ایران خواست که «بی‌درنگ» اجرای حکم اعدام این دو را متوقف کنند.

ساعتی پیشتر از ایران خبر رسیده بود که رسول‌زاده و شیخ عبدالله برای اجرای حکم خود به سلول انفرادی منتقل شده‌اند.

عفو بین‌الملل همچنین در توییتی نوشته بود:‌ «حکم اعدام‌ این دو جوان پس از یک روند قضایی به شدت ناعادلانه و بر اساس اعترافات گرفته شده تحت شکنجه و بدرفتاری صادر شده است.»

آخوند دیکتاتور و خونخوار خامنه ای، و آخوند قاتل و جلاد ابراهیم رئیسی. آخوند ها در ایران، عامل تمام بدبختی و جنایت و فقر و نداری و بیکاری و میلیون ها درد بی درمان هستند. آخوند خوب، آخوند مُرده است. مرگ بر آخوند.

چهار سال پس از واقعه انفجار در شهر مهاباد، روابط عمومی وزارت اطلاعات ایران روز یک‌شنبه، ۲۸ اردیبهشت، اعلام کرد که سه تن از کسانی را که در بمب‌گذاری سال ۱۳۸۹ مهاباد دست داشتند، در همین شهر بازداشت کرده است.

داعش وطنی آیت الله خمینی، جلاد قرن، و پدر خوانده طلبان و داعش و دیگر تروریست های اسلامی دنیا. دشمن ما همینجاست، دروغ میگن اسرائیل و آمریکاست.

بمب‌گذاری مهاباد که در مراسم سالگرد جنگ ایران و عراق در شهریور ماه سال ۱۳۸۹ رخ داد به کشته شدن ۱۲ تن و زخمی شدن ۸۲ تن دیگر انجامید.

دیاکو رسول‌زاده و صابر شیخ عبدالله دو تن از متهمان بودند.

ابراهیم رئیسی، رئیس قوه قضائیه رژیم جنایتکاران اسلامی، یکی از عواملین کشتار و قتل و عام های دسته جمعی زندانیان سیاسی در دهه خونین شصت است. این آخوند قاتل، از ترس دستگیری و زندانی شدم امکان سفر به کشورهای غربی را ندارد.