دوشنبه, ۲۳ تیر , ۱۳۹۹
آخرین اخبار : 

تجمع پرستاران گیلانی در اعتراض به قراردادهای ۸۹ روزه و وعده‌های عمل نشده مقام‌های مسئول

جمعی از پرستاران گیلانی که در سه ماه نخست بحران کرونا در بیمارستان‌ها و مراکز درمانی این استان به کار گرفته شده بود، روز دوشنبه با تجمع مقابل دانشگاه علوم پزشکی گیلان به قراردادهای ۸۹ روزه، اخراج از کار و وعده‌های عمل نشده مسئولان این دانشگاه اعتراض کردند.

به گزارش پیک ایران، نماینده پرستاران گیلانی در ادامه با بیان اینکه اکثر ما دارای خانواده و فرزند هستیم و در دوران سخت کرونا تنها به نجات جان همشهریان خود فکر کرده ایم، گفت که این انصاف نیست که بعد از همه این تلاش‌ها و به خطر انداختن جان خود و خانواده‌هایمان با ما اینگونه رفتار کنند.

تمام پول منابع ملی و نفتی ایران به جیب آخوند و پاسدار و بسیجی و حزب الله لبنان، بشار اسد در سوریه و حماس در فلسطین و حشد الشعبی در عراق، و حوزه های اسلامی آخوند ها… میشود، و دیگر پولی برای پرداخت کردن حقوق کارگران زحمتکش و فقیر باقی نمی ماند.

به گفته نماینده پرستاران معترض، دانشگاه علوم پزشکی در اسفند ماه گذشته و با اوج گیری بحران کرونا در این استان بعد از دو فراخوان که شرایط آن مورد قبول پرستاران نبود، قراردادی با عنوان نیروهای شرکتی با همه مزایای دولتی به پرستاران پیشنهاد کرد که سبب شد جمعی از پرستاران به منظور داشتن امنیت شغلی از پست‌های خود در بیمارستان‌های خصوصی استعفا داده و در بیمارستان‌های دولتی حاضر شوند.

نماینده پرستاران معترض گیلانی با بیان اینکه با بیش از ۵۵۰ نفر از پرستاران در اسفند ماه با قرار داد مورد اشاره در بیمارستان‌های گیلان مستقر و مشغول به خدمت رسانی شدند، اما بعد از گذشت حدود ۴ ماه که وضعیت بیماران کرونایی در استان بهبود یافت، دانشگاه علوم پزشکی گیلان با نقض وعده‌های خود از انعقاد قرارداد با پرستاران امتناع کرده و تنها قرار داد ۸۹ روزه بدون مزایای دولتی را مطرح می‌کند.

این عکس خود نشان دهنده واقعیت خرج پول میلیاردها پول ایران توسط رژیم دزد ها و قاتلین و جنایتکاران است.