دوشنبه, ۲۳ تیر , ۱۳۹۹
آخرین اخبار : 

دختر قاسم سلیمانی عروس حزب‌الله لبنان شد ـ (زینب سلیمانی و سیدالرضا هاشم صفی الدین) ـ (عروس عمویش شد!)

خبر یک: دختر تروریست قاسم سلیمانی به تبعیت از پدر و عمویش حسن نصر الله و حزب الله که مزدوران رژیم جنایتکاران اسلامی ایران در لبنان هستند شد. تمام پول و حقوق زندگی حسن نصر الله و حزب الله و مزدوران وابسته به رژیم ایران توسط سران رژیم اسلامی و بدون اجازه گرفتن از طرف مردم ایران پرداخت میشود. قاسم سلیمانی اگر کشته نمیشد هیچگونه برنامه برای پیشرفت آینده در ایران و آبادانی و رفاه و زندگی میلیون ها مردم فقیر و بدبخت و آواره نداشت است. هنر او به غیر از کار همیشگی اش رواج تروریسم و جنایت و کودک کشی و آدمکشی… کار دیگری بلد نبود. حالا دختر او نیز با چنین ازدواجی ثابت کرد که به دنبال راه جنون آمیز و جنایتکارانه و تروریستی پدرش است. از پدر تروریستش چیزی به غیر از جنایت و آدمکشی به ارث نبرده بود، که بتواند انتخاب انسانی تری برای آینده زندگی اش داشته باشد! مغز دختر سلیمانی با جنایت و خونریزی و تروریست و آدمکشی تربیت شده است! مبارک باشد ازدواج دو جنایتکار و تروریست!

چهره سه خونریز و تروریست و قاتل و جنایتکار. خوشبختانه تروریست قاسم سلیمانی به سزای جنایاتش رسید، و به امید مرگ آن دو جنایتکار.

به گزارش برخی رسانه‌های عربی و ایرانی زینب سلیمانی دختر قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران ایران عروس معاون اجرایی حزب الله لبنان شد.

خبر ازدواج را «زینب مغنیه» خواهر «عماد مغنیه» منتشر کرد و اعلام کرد که «پسر سیدهاشم صفی‌الدین» معاون اجرایی حزب الله لبنان با دختر قاسم سلیمانی ازدواج کرده است.

زینب سلیمانی

عماد مغنیه که خواهرش خبر این زدواج را منتشر کرده یکی از فرماندهان نظامی حزب‌الله لبنان بود که در ۱۲ فوریه ۲۰۰۸ در انفجاری در دمشق کشته شد.

قاسم سلیمانی نیز در سوم ژانویه سال جاری میلادی خودروی‌اش توسط یک پهپاد آمریکایی هدف قرار گرفت و با همراهانش کشته شد.

4461743.jpg

سلیمانی مهندس طرح‌های منطقه‌ای ایران و فرمانده نیروی قدس، بازوی دخالت خارجی سپاه پاسداران بود که از شبه‌نظامیان وابسته به ایران از جمله حزب‌الله لبنان در راستای اهداف توسعه‌طلبانه تهران، حمایت مالی و تسلیحاتی می‌کرد و از روابط نزدیکی با فرماندهان برجسته این گروه ایرانی-لبنانی برخوردار بود.

به دنبال انتشار ازدواج دختر قاسم سلیمانی به پسر هاشم صفی‌الدین کاربران ایرانی و لبنانی در آخرین ساعات شامگاه شنبه ۲۷ ژوئن، نسبت به ان واکنش نشان دادند و تصویری را که خواهر عماد مغنیه در اینستاگرام منتشر کرده بازنشر کردند.

فیلم: مستند نیروهای نیابتی ـ (نقش سپاهی تروریست «قاسم سلیمانی کرمانی» در سوریه و جنایات فراوانش و داعش…)

برخی کاربران ایران با نوشتن اینکه «یه کم صبر می‌کرد» نسبت به این‌که زینب سلیمانی منتظر پایان سال پدرش نمانده از او انتقاد کردند در حالی‌که کاربرانی که اکثرا هوادار نظام هستند به او تبریک گفتند.

اکثر مخالفان نظام با نشر نظرات منفی حمایت مالی ایران از حزب‌الله را یادآور شدند اما یکی از کاربران از یک زاویه مختلف نظر داد و نوشت: «الان بچه شون تابعیت ایرانی نداره دیگه؟ چون تابعیت از مادر که منتقل نمیشه»!