دوشنبه, ۲۳ تیر , ۱۳۹۹
آخرین اخبار : 

معترضان به قطع آب در اهواز هدف گلوله جنایتکاران رژیم قاتلین اسلامی قرار گرفتند + فیلم

معترضان در اهواز هدف گلوله پلیس قرار گرفتند 

روز شنبه سوم خرداد گروهی از مردم منطقه غیزانیه در اهواز برای اعتراض به قطع شدن آب، جاده اصلی این منطقه را مسدود کردند. بر اساس فیلم ها و گزارش‌های منتشر شده ماموران به سمت معترضان تیراندازی کردند.

بر اساس گزارش‌ها، در حمله ماموران امنیتی چند نفر از جمله یک کودک مجروح شدند. بخش غیزانیه در مسیر جاده قدیم ماهشهر و در ۴۵ کیلومتری شهر اهواز قرار دارد.

به گزارش ایران انترنشنال، گزارش‌ها همچنین از این حکایت دارند که روز دوم خرداد نیز تعدادی از کارگران معترض شهرداری منطقه ۶ اهواز در حمله نیروهای یگان ویژه مجروح شدند.

چهل و یک سال است که همه جای ایران سیاهپوش و عزادار و سرای غم است. چهل و یک سال است که جان و زندگی مردم ایران برای جنایتکاران و چماقداران رژیم اسلامی هیچ ارزشی ندارد.

کارگران خدمات شهردارى منطقه ۶ اهواز در اعتراض به پرداخت نشدن حقوقشان طبق مصوبه شوراى عالی کار و همچنین پرداخت نشدن حقوق عقب‌افتاده خود در چند روز گذشته دست از کار کشیده‌اند.

وب‌سایت باشگاه خبرنگاران جوان، وابسته به صدا و سیما، هم خبر داد که کارگران شهرداری مناطق ۴، ۵ و ۶ اهواز در چند روز اخیر دست از کار کشیدند و زباله‌های این مناطق را جمع آوری نکردند.

گفته شده که شهرداری روز اول خرداد تعدادی کارگر جدید را بر سرکار آورده که با اعتراض کارگران قدیمی مواجه شده است.

بخواهیم و یا نخواهیم و برای آزادی ایران از شر رژیم داعشی صفت جنایتکاران و چماقداران و آخوند های حکومتی هیچ راهی به غیر از حضور خیابانی و در پاسخ به خشونت مامورین رژیم عکس العمل به خشونت و حتی مسلح شدن و مقابله به مثل وجود ندارد. رژیم قاتلین اسلامی همه راه های مسالمت آمیز و مدنی مردم ستمدیده و معترض ایران را با گلوله پاسخ میدهند!

بر اساس گزارش‌ها، پس از این اعتراض، نیروهای یگان ویژه با درخواست علیرضا عالی‌پور، معاون خدمات شهری اهواز، به کارگران حمله و تیراندازی کرده‌اند.

طبق این گزارش‌ها، تعدادی از کارگران بر اثر شلیک گلوله مجروح شده و یکی از کارگران به نام رضا شریفی نیز بازداشت شده است.

همچنین گزارش شده که نیروهای امنیتی با تعدادی از این کارگران تماس گرفته و آنان را تهدید کرده‌اند.

با این حال علیرضا عالی‌پور، معاون خدمات شهری اهواز، گفت که یکی از کارگران به خودروی نیروهای پلیس «خسارت زده است».

او اعلام کرد که «اعتراض‌های کارگران در شهرداری اهواز به یک جریان مشکوک تبدیل شده به گونه‌ای که در چند مورد اخیر بدون هیچ‌گونه زمینه‌ای این کارگران دست از کار کشیدند».

پیش از این نیز مقام‌های جمهوری اسلامی برخی از اعتراضات صنفی در ایران را «مشکوک» و «طراحی شده توسط دشمن» خوانده‌اند.

سرنگون باد رژیم اسلامی چماقداران و زن ستیزان و سرکوبگران و شکنجه گران و جنایتکاران و تروریست ها و جنگ طلبان و ناقضان حقوق انسانی و بشر ـ خواهان ایرانی آزاد، با قوانین برابری  زنان و مردان و ممنوعیت و جدای نهاد دین از حکومت و سیاست و غیره… و اجتماعی بر اساس سکولاریسم.