شنبه, ۱۰ خرداد , ۱۳۹۹
آخرین اخبار : 

تحریم وزیر کشور و نیروی انتظامی به اتهام قتل‌عام مردم در اعتراضات آبان‌‌ + اسامی جنایتکارانی که تحریم شدند

-از میان ۹ نفری که در فهرست تحریم‌‌ها قرار گرفته‌اند بجز رحمانی فضلی، ۷ نفر از فرماندهان واحدهای مختلف نیروی انتظامی و یک نفر سپاهی‌اند.

– در بیانیه وزارت خزانه‌‌داری آمده آمریکا همچنان از مطالبات مردم ایران برای داشتن یک حکومت شفاف و پاسخگو حمایت خواهد کرد و فشارهای آمریکا بر رژیم ایران تا برخورداری مردم این کشور از کرامت و احترام متوقف نخواهد شد.

به گزارش کیهان لندن، – «دستورات رحمانی‌فضلی سبب قتل‌عام معترضان از جمله دست‌کم ۲۳ کودک شد».

-«علاوه بر نقض حقوق بشر در داخل ایران، رژیم جمهوری اسلامی در تروریسم و انجام ترور در سایر کشورها سابقه‌دار است.».

-«فرد دیگری که در فهرست تحریم‌ها قرار گرفته علی فلاحیان است که از سال ۱۹۸۹ تا ۱۹۹۷ وزیر اطلاعات رژیم ایران بود».

-«رژیم ایران در جریان اعتراضات نوامبر (آبان ۹۸) دسترسی مردم به اینترنت را قطع کرد و ۸۰ میلیون نفر برای مدت یک هفته در تاریکخانه‌ای قرار گرفتند که دسترسی به هیچ اطلاعاتی نداشتند و همزمان نیروی انتظامی مردم را می‌کشت».

عکس تعدادی از کشته شدگان اعتراضات به گرانی بنزین در ایران توسط رژیم خونخواران و جنایتکاران اسلامی. انتقام قتل جوانانمان را خواهیم گرفت. نه می بخشیم، و نه فراموش میکنیم.

دفتر کنترل دارایی‌‌های وزارت خزانه‌داری آمریکا (اوفک) چهارشنبه ۲۰ ماه مه (۳۱ اردیبهشت) ۱۲ مقام ارشد رژیم ایران و سه نهاد حکومتی را به اتهام مشارکت در سرکوب اعتراضات و قتل‌عام مردم در فهرست تحریم‌‌های خود قرار داد.

اسامی افرادی که به اتهام کشتار معترضان به فهرست تحریم‌های آمریکا اضافه شده‌اند به این شرح است:

-عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور

-حسین اشتری‌فرد فرمانده نیروی انتظامی

-محمد علی‌نوری‌نژاد معاون هماهنگ کننده نیروی انتظامی
-حمیدرضا اشراق معاون حقوقی و امور مجلس نیروی انتظامی
-هابیل درویش مرتبط با بنیاد تعاون نیروی انتظامی
-محسن فتحی‌زاده رئیس سازمان حفاظت و اطلاعات نیروی انتظامی
-یحیی محمودزاده معاون طرح و برنامه و بودجه نیروی انتظامی
-حسن شاهورپور فرمانده سپاه ولیعصر
ایوب سلیمانی، جانشین سابق فرمانده نیروی انتظامی

«نیروی انتظامی جمهوری اسلامی»، «ندامتگاه مرکزی تهران بزرگ» و «زندان قرچک» نیز سه نهادی‌ هستند که در فهرست تحریم‌‌ها قرار گرفته‌اند.

عکس تعدادی از کودکان زیر ۱۸ سال که توسط مزدوران رژیم خونخواران و جنایتکاران اسلامی به قتل رسیدند. ما انتقام قتل جوانانمان را خواهیم گرفت. نه می بخشیم، و نه فراموش میکنیم.

در بیانیه وزارت خزانه‌داری آمریکا آمده «ایالات متحده قطعاً علیه ناقضان حقوق بشر وابسته به جمهوری اسلامی مجازات‌های مالی و محدودیت‌های ویزایی وضع می‌کند. تحریم ۱۲ فرد و نهاد حکومت ایران پیام حمایت وزارت خزانه‌داری آمریکا از مردم ایران است و ما همچنان از مطالبات مردم ایران برای داشتن یک حکومت شفاف و پاسخگو حمایت خواهیم کرد و فشارهای آمریکا بر رژیم ایران تا برخورداری مردم این کشور از کرامت و احترام متوقف نخواهد شد».

در بخشی از این بیانیه آمده است که یکی از این افرادی که مورد تحریم قرار گرفته رحمانی فضلی وزیر کشور جمهوری اسلامی است که دستور اقدام علیه معترضان را به نیروی انتظامی صادر کرد. او و رژیم ایران هدف‌شان سرکوب اعتراضات مسالمت آمیز مردم بود اما به هر قیمتی آزادی بیان را سرکوب کرده‌اند.

دستورات رحمانی‌فضلی سبب قتل‌عام معترضان از جمله دست‌کم ۲۳ کودک شد. یکی از قربانیان سیدعلی موسوی بود که تنها ۱۲ سال داشت و در حال عبور از خیابان نزدیک منزلش بود که به ضرب گلوله پلیس کشته شد.

بخواهیم و یا نخواهیم و برای آزادی ایران از شر رژیم داعشی صفت جنایتکاران و چماقداران و آخوند های حکومتی هیچ راهی به غیر از حضور خیابانی و در پاسخ به خشونت مامورین رژیم عکس العمل به خشونت و حتی مسلح شدن و مقابله به مثل وجود ندارد. رژیم قاتلین اسلامی همه راه های مسالمت آمیز و مدنی مردم ستمدیده و معترض ایران را با گلوله پاسخ میدهند! ما انتقام خون جوانانمان را خواهیم گرفت، نه میبخشیم، نه فراموش میکنیم.

علاوه بر نقض حقوق بشر در داخل ایران، رژیم جمهوری اسلامی در تروریسم و انجام ترور در سایر کشورها سابقه‌دار است. فرد دیگری که در فهرست تحریم‌ها قرار گرفته علی فلاحیان است که از سال ۱۹۸۹ تا ۱۹۹۷ وزیر اطلاعات رژیم ایران بود. او از عاملان بمب‌گذاری در مرکز یهودیان بوئنوس آیرس در آرژانتین است که در سال ۱۹۹۴ منجر به کشته شدن ۸۵ نفر شد.

رژیم ایران در جریان اعتراضات نوامبر (آبان ۹۸) دسترسی مردم به اینترنت را قطع کرد و ۸۰ میلیون نفر برای مدت یک هفته در تاریکخانه‌ای قرار گرفتند که دسترسی به هیچ اطلاعاتی نداشتند و همزمان نیروی انتظامی مردم را می‌کشت. بر اساس گزارش‌ها ۱۵۰۰ نفر کشته شده و هزاران نفر نیز بازداشت شدند.

دشمنان حقیقی مردم ایران و کشور ایران، آخوند ها، پاسداران، بسیجی ها. پاسدار، آخوند، بسیجی خوب، مُرده است. آتش به اختیار هم دو طرفه است. آزادی و برابری زنان و مردان و سکولاریسم برای ایران.

در بخش دیگری از این بیانیه آمده است، رژیم ایران مدت‌هاست که ضمن سانسور و منع آزادی بیان و برگزاری تجمعات مسالمت‌آمیز دسترسی به اینترنت را نیز محدود کرده است. ما از شرکت‌های فناوری در ایالات متحده و در شرکت‌های بین‌‌المللی می‌خواهیم تا بخشی از فعالیت‌های خود را با هدف بهبود جریان آزاد اطلاعات به مردم ایران پیش ببرند تا مردم ایران بتوانند ارتباطات خود [در شرایط مشابه] را حفظ کنند.

سرنگون باد رژیم اسلامی چماقداران و زن ستیزان و سرکوبگران و شکنجه گران و جنایتکاران و تروریست ها و جنگ طلبان و ناقضان حقوق انسانی و بشر ـ خواهان ایرانی آزاد، با قوانین برابری  زنان و مردان و ممنوعیت و جدای نهاد دین از حکومت و سیاست و غیره… و اجتماعی بر اساس سکولاریسم.