چهارشنبه, ۹ مهر , ۱۳۹۹
آخرین اخبار : 

افزایش نگران‌کننده ۴۰ درصدی مراجعات افراد مشکوک به کرونا در قم طی ۲۴ ساعت

خبرگزاری‌های مختلف از جمله، تابناک، صدا و سیما و باشگاه خبرنگاران جوان، روز سه‌شنبه ۲۳ اردیبهشت ماه گزارش کردند که محمدرضا قدیر، رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم گفته‌ است: «افزایش ۴۰ درصدی مراجعه افراد مشکوک به کرونا به مراکز درمانی، طی ۲۴ ساعت گذشته نگران کننده است.»

به گزارش ایران کارگر، وی با بیان اینکه در حال حاضر ۱۶۰ نفر مشکوک به کرونا در قم بستری بوده که ۵۰ نفر آن‌ها بدحال هستند، مقصر را مردم دانست و یادآور شد: «شاهد این هستیم که با وجود هشدارهای مکرر، متاسفانه همچنان مهمانی‌های بعد از افطار و تجمع مردم در مراکز اغذیه فروشی، نانوایی‌ها، بستنی فروشی‌ها و عدم توجه به فاصله‌گذاری اجتماعی زیاد است و ممکن است بار دیگر وضعیت استان را به حالت قرمز برگرداند.»

ویروس کرونا در ایران و مرگ و میر مردم و دروغگوئی و پنهانکاری و تهدید پزشکان و مردم بخاطر خبررسانی. مرگ بر پاسدار و بسیجی و آخوند. مرگ بر این جماعت و جنایتکاران رژیم اسلامی که دشمنان مردم شریف ایران هستند.

گسترش ویروس کرونا، نقشه‌های دولت در غارت سرمایه‌های ناچیز مردم، و اقدامات تبلیغاتی سپاه و بنیاد‌ها با عمل‌کردهای نمایشی و تهیه عکس و فیلم و تبلیغ در مورد پخش بسته‌های محدود غذایی در میان فرودستان و نیازمندان، برای بیرون کشیدن بنیادها و آستان‌ها از آماج خشم گرسنگان و فرودستان صورت می‌گیرد.

اقدامی که تلاش می‌کند افکار عمومی را به شکلی منحرف کند و خطر مصادره دارایی‌های غارت‌شده مردم و سرمایه‌های عظیم به یغما‌ رفته در این نهادها را کاهش دهد.

دولت روحانی برای گریز از تامین مخارج دوران قرنطینه، کارگران و حقوق بگیران را به سرعت به کشتارگاه کرونا فرستاد و اکنون شیوع دوباره ویروس در خوزستان و قرنطینه آبادان و هشدار رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم درباره افزایش مبتلایان را شاهدیم.

همچنین دولت اقدام به حراج دارایی‌ بازنشستگان از طریق بورس و افزایش خزنده قیمت دلار و طلا کرده است تا بخشی از هزینه‌های ناشی از ویروس کرونا را با کشاندن سرمایه‌های خرد به بورس و بالا کشیدن دلار از جیب مردم تامین کند.

همه علم امام صادق و آخوند ها و اسلام برای درمان بیماری کرونا و دیگر بیماری ها نوشیدن شاش شتر و روغن بنفشه در مقعد است! قابل توجه ایرانیان مسلمان و فریب خورده توسط آخوند های شیاد و دروغگو و مفت خوران و فاسدین و دزد های اموال مردم ساده دل.

تا همین امروز سه‌شنبه ۲۳ اردیبهشت ماه، هیچ بودجه‌ای برای پرداخت، به حدود ۷۰۰ هزار مشمول بیمه بیکاری در اثر کرونا تخصیص نیافته و خشم متراکم اجتماعی افرادی که دست‌شان به جایی بند نیست و تنها درآمدشان همین حداقل حقوق است، نگرانی برخی مسئولان را از وضعیت انفجاری جامعه  به حاکمیت گوشزد می‌کند.

در چنین شرایطی انتظار می‌رود گسترش ویروس کرونا در بقیه استان‌ها نیز اوج گرفته و این در حالی است که دولت نه تنها هیچ‌گونه اقدام پیشگیرانه‌ای انجام نمی‌دهد، بلکه خود تبدیل به عاملی برای شیوع بیماری کرونا است.