شنبه, ۱۰ خرداد , ۱۳۹۹
آخرین اخبار : 

کرونا: گزارش فاجعه‌بار از مرکز درمانی سیمین شهر بدون امکانات درمانی و مرگ و میر

در این گزارش ویدئویی گفتگو با پرستار و یکی از مسئولین این مرکز درمانی در سیمین شهر را مشاهده می کنید. در حین گفتگو مشخص می شود که فقط طی هفته گذشته در این مرکز درمانی ۵ نفر بر اثر کرونا فوت کرده اند و روزانه بیش از ۲۵۰ نفر به این مرکز درمانی که تنها مرکز درمانی در این شهر و روستاهای اطراف آن است مراجعه می کنند.

همه علم امام صادق و آخوند ها و اسلام برای درمان بیماری کرونا و دیگر بیماری ها نوشیدن شاش شتر و روغن بنفشه در مقعد است! قابل توجه ایرانیان مسلمان و فریب خورده توسط آخوند های شیاد و دروغگو و مفت خوران و فاسدین و دزد های اموال مردم ساده دل.

متاسفانه چنین مرکز درمانی با این حجم از مراجعه و فوتی بر اثر کرونا فقط دارای یک کپسول اکسیژن است و این در حالی است که روحانی و حکومت ولایت فقیه ادعا می کنند که بطور کامل در زمینه تجهیزات پزشکی خودکفا هستند و می تواننده تجهیزات پزشکی به کشورهای دیگر صادر کنند. طرح این موضوع یا از روی بلاهت است و یا از روی قساوت و اهمیت ندادن به جان مردم و کادر درمانی کشورمان.

ویروس کرونا در ایران و مرگ و میر مردم و دروغگوئی و پنهانکاری و تهدید پزشکان و مردم بخاطر خبررسانی. جان مردم ایران برای این جانیان رژیم اسلامی بی ارزش است! مرگ بر پاسدار و بسیجی و آخوند. مرگ بر این جماعت و جنایتکاران رژیم اسلامی که دشمنان مردم شریف ایران هستند.

شهر سیمین شهر در شهرستان گمیشان واقع در شمال غربی استان گلستان و در ۴۵ کیلومتری مرکز آن قرار دارد. مردم این شهر  ترکمن و زبان رایج آنها ترکمنی است. اکثر مردم این  شهر و روستاهای اطراف آن دامدار و کشاورز هستند.

این کلیپ کوتاه مصاحبه یک پدر خانواده در خیابان را نشان می‌دهد. مصاحبه کننده از وی می‌پرسد در صورتی که مبتلا به کرونا بشود چکار می‌کند. آقای مصاحبه شونده که دیگر از فشارهای اقتصادی و شرایط زندگی به جان آمده با صراحت حرفهایش را می زند.  جواب وی منعکس کننده فقر، بیکاری، تورم بالا و فشار طاقت‌فرسای ناشی از وجود بیماری کـرونا و بی عملی دولت در شرایط کنونی جامعه است.