دوشنبه, ۷ مهر , ۱۳۹۹
آخرین اخبار : 

دستکم ۶۰میلیون نفر از جمعیت ٨٠ میلیونی کشور دچار فقر معیشتی هستند

محمود جام‌ساز یک کارشناس اقتصادی نظام اذعان کرد: حداقل ٧۵درصد جمعیت ٨٠میلیونی کشور دچار فقر معیشتی هستند.

وی گفت: در پی اعتراضات آبان ٩٨ به افزایش بهای بنزین، ۶٠میلیون نفر بر اساس اعلام دولت مشمول یارانه معیشتی شدند، این بدین مفهوم است که حداقل ٧۵درصد جمعیت ٨٠میلیونی کشور (یعنی ۶۰میلیون نفر) دچار فقر معیشتی هستند. در چنینی شرایطی وام یک میلیونی دولت به یارانه‌بگیران به یک شوخی می‌ماند.

بعد از چهل و یک سال از عمر فاسد ظالمین و قاتلین و جنایتکاران رژیم داعشی صفتان اسلامی، اکثریت مردم ایران در فقر و گرسنگی و بدبختی و بیکاری و هزار درد بی درمان زندگی میکنند، و از آنطرف آخوند های حکومتی و سران و پاسداران و بسیجی های رژیم خونخواران برخوردار از یک زندگی سرمایه داری و اشرافی، و با داشتن تمام امکانات مادی، و بدون هیچگونه مشکلی زندگی میکنند. 

وی افزود: «تمام منابع مالی که دولت در اختیار دارد، در حقیقت متعلق به مردم است. نفتی که سالیان سال استخراج و هزینه شده، پول مردم و بیت‌المال بوده است. واقعیت این است که دارایی و ثروت برخی مؤسسات از جیب مردم بوده و متعلق به مردم است. این نهادها می‌بایستی هزینه‌های مبارزه با ویروس کرونا و جبران خسارات وارده به افراد حقیقی و حقوقی را در راستای حمایت از مردم و ساماندهی اقتصاد تقبل می‌کردند. در آن‌صورت شاید نیازی به‌ درخواست وام از منابع خارجی هم نمی‌داشتیم.(تابناک ۹ اردیبهشت ۹۹).

کاخ حوزه آخوند ها در شهر قم ـ آخوند های بیکار و مفت خور و دزد و سربار که زندگی های اشرافی دارند. این جماعت انگل صفت عامل اصلی عقب ماندگی و درد و رنج و بدبختی و ذلت و آوارگی برای ایران و ایرانی اند. آخوند خوب، آخوند مُرده است. دشمن ایران و ایرانی همینجاست، دروغ میگن اسرائیل و آمریکاست.