شنبه, ۱۰ خرداد , ۱۳۹۹
آخرین اخبار : 

حمله ۵۰۰ نفر از نیروهای قاتلین و جنایتکارانی امنیتی رژیم اسلامی دشمن ایران و ایرانی به منطقه فقیرنشین خرم‌آباد + ۳ فیلم

حمله ۵۰۰ نفر از نیروهای امنیتی به منطقه فقیرنشین خرم‌آباد 

 نیروهای ویژه یکان امداد به همراه صدهاتن از نیروهای امنیتی و بسیج و ماموران شهرداری به منطقه فقیر نشین یک محله در خرم‌آباد حمله کرده و اقدام به تخریب خانه‌های مردم برسرشان کردند.

به گزارش جوانه‌ها، روز سه شنبه ۲۶ فروردین ماه ۹۹ ماموران وحشی خامنه‌ای بیرحمانه به مادران و پدران پیر اهالی محله فقیر نشین فلک الدین در خرم‌آباد هجوم برده و دست و پا و سر و صورت آنها را شکستند.

صبح روز سه شنبه ۲۶ فروردین با حضور سعید رازانی دادستان جنایتکار خرم آباد در محله فقیر نشین فلک الدین با بیش از ۲۰۰نیروی ویژه یگان امداد و ماموران شهرداری با تعداد ۱۰ عدد گریدر، ۱۰عدد ماشین آبپاش و ۱۰ عدد بیل مکانیکی و نیروهای بسیجی مجهز به شوکر به مردم بیگناه این محله هجوم بردند.

تعداد بسیجی‌ها حدودا۳۰۰نفر یعنی بیشتر از پلیسها بودند و در کل کسی باور نمیکرد حدود ۵۰۰ نیروی امنیتی و حدود ۳۰دستگاه سنگین برای یک محله فقیر نشین کوچک که تمامی مردم این محل کسب و کارشان خرید و فروش ضایعات است هجوم بیاورند.

پیرمرد و پیرزنی که بعد از اخطار بسیجیان از پشت بام منزل پایین نیامدند هنگام تخریب در زیر آوار مصالح ساختمانی مانده بودند. حال این پدر و مادر پیر وخیم گزارش شده است.

بسیجیان با تیراندازی هوایی، مردم محله را فراری دادند، مادری که در زیر آوار گرفتار شده بود به بسیجیها میگفت: پسرم با جمع آوری بطری نوشابه از زباله‌ها این خانه را ساخته خرابش نکنید.

ماموران وحشی خامنه‌ای ۱۱ خانه مردم فقیر را تخریب کردند.

شایان ذکر است که مردم و جوانان با پرتاب سنگ در برابر ماموران مقاومت کرده و اقدام به شکستن شیشه‌های خودروهای آنان کردند.

کاخ حوزه آخوند ها در شهر قم ـ آخوند های بیکار و مفت خور و سربار، عامل اصلی عقب ماندگی و بسیاری درد و رنج و بدبختی و ذلت و آوارگی برای ایران و زندگی مردم ایرانند. آخوند خوب، آخوند مُرده است. دشمن ایران و ایرانی همینجاست، دروغ میگن اسرائیل و آمریکاست.

بخواهیم و یا نخواهیم و برای آزادی ایران از شر رژیم داعشی صفت جنایتکاران و چماقداران و آخوند های حکومتی هیچ راهی به غیر از حضور خیابانی و در پاسخ به خشونت مامورین رژیم عکس العمل به خشونت و حتی مسلح شدن و مقابله به مثل وجود ندارد. رژیم قاتلین اسلامی همه راه های مسالمت آمیز و مدنی مردم ستمدیده و معترض ایران را با گلوله پاسخ میدهند! ما انتقام خون جوانانمان را خواهیم گرفت، نه میبخشیم، نه فراموش میکنیم.