پنج شنبه, ۱۹ تیر , ۱۳۹۹
آخرین اخبار : 

آخوند احمق مقتدی صدر در عراق: مردم برای رفع بلای ویروس کرونا ۳۰ دقیقه سجده کنند

مقتدی صدررهبر جریان صدر عراق امروز (سه شنبه) اعلام کرد، نماز جمعه هفته جاری را در نجف به نیابت از کسانی که نمی‌توانند مشارکت کنند، به جای خواهد آورد و از همه خواست به مدت ۳۰ دقیقه پس از نماز جمعه سجده کرده و خواستار نابودی ویروس کرونا شوند.

آخوند هر کجا که باشه به غیر از آداب کثافات و نجاسات و حرام و حلال و چگونگی تجاوز جنسی دختر بچه ها و حیوانات و از این دست مزخرفات چیز دیگری نمیداند. در مقابل با بیماری هم تنها فنی که بلد است اینکه پناه میبرد به دروغگوئی و فریبکاری عوام ساده دل که بروید سجده کنید و دعا بخوانید و یا نهایت علمشان این است که در مقعدتان روغن بنفشه بریزید! اما برای بیماری های شخصی شان پناه میبرند به بهترین پزشکان در کشورهای غربی همچون انگلیس و آلمان و آمریکا… مردم بدبخت رو میگن برین مشهر و حرم امام رضا دعا کنید که آقای مُرده شفاتون بده! البته باید براش پول بریزید که در نهایت پولش به جیب ما بره، و گرنه امام رضا مجانی کسی رو شفا نمیده!!!

به گزارش ایسنا، به نقل از بغداد الیوم، مقتدی صدر، رهبر جریان صدر عراق در توییتی نوشت: امروز من ملزم هستم که شما را در جریان مسأله‌ای قرار دهم که برای رفع بلا باید اجرا شود و این وظیفه همه مردم در سراسر جهان و تمامی کسانی است که به خدا ایمان دارند.

وی از مردم عراق خواست به انجام این امر پایبند شوند و ابدا کوتاهی نکنند و برای رفع بلای ویروس کرونا از ملت، به مدت ۳۰ دقیقه بلافاصله پس از نماز جمعه و پیش از نماز عصر سجده و به درگاه خدا تضرع کنند.

مقتدی صدر افزود: نماز جمعه این هفته را به صورت خصوصی در نجف با برخی از مومنان و به نیابت از مومنانی که نمی‌توانند مشارکت کنند به جای خواهم آورد و به همراه مردم سجده خواهم کرد.

کشوری که آخوند داشته باشد، عقب مانده ترین کشور دنیا است. عامل تمام عقب ماندگی و بدبختی و فقر و مصیبت در ایران از وجود جماعتی مفتخور و انگل و سربار بنام آخوند و جمهوری اسلامی است. آخوند ها با پیروی از قوانینی عربی اسلامی دشمن پیشرفت کشور ایران هستند.

تمام بدبختی ایرانیان از باور به دروغگوئی های آخوند ها و پرستش شخصیت های کشورهای اسلامی از کشورهای عربیست. مردمان کشوری که آخوند و مُردگان را بپرستند، هرگز شاهد یک زندگی خوب و انسانی نخواهند بود. هر چه هست بدبختی و عقب ماندگی و زن ستیزی و مرد سالاری و دروغ و دزدی و جنایت…