دوشنبه, ۵ خرداد , ۱۳۹۹
آخرین اخبار : 

ترامپ: اگر ایران و نیروهای نیابتی‌اش به نیروهای امریکایی در عراق حمله کنند، تاوان سختی می‌پردازند ـ (در بدبختی مردم ایران با کرونا رژیم جنایتکاران اسلامی دنبال چیست؟)

همزمان با نخستین سفر اسماعیل قاآنی، فرمانده سپاه قدس به بغداد برای ایجاد وحدت در بین گروه‌های شیعه نزدیک به ایران، دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا با انتشار پیامی در توییتر نوشت: «بر مبنای اطلاعات و باورها، ایران یا نیروهای نیابتی‌اش در حال طراحی یک حمله غافلگیرانه به نیروهای آمریکایی و یا دارایی‌های آمریکا در عراق هستند.

آخوند، پاسدار، بسیجی، قاتلین و جنایتکاران و فاسدین. دشمنان ایران و ایرانی. دشمن ما همینجاست، دروغ میگن اسرائیل و آمریکاست. خوشبختانه سلیمانی کرمانی به سزای کارهای جنایتکارانه و تروریستی اش رسید.

به گزارش زمانه، اگر چنین اتفاقی بیفتد ایران قطعا بهای بسیار سنگینی خواهد پرداخت.» چهار روز قبل از ترور قاسم سلیمانی، ترامپ در ماجرای حمله به سفارت آمریکا در بغداد گفته بود: «آن‌ها تاوان سنگینی می‌پردازند.»

لیندسی گراهام، سناتور جمهوری‌خواه، از هشدار ترامپ به ایران در مورد حمله شبه نظامیان شیعه وابسته به جمهوری اسلامی در عراق علیه نیروهای آمریکایی حمایت کرد. گراهام گفت:«اگر ایرانی‌ها علیه نیروهای آمریکایی حمله به راه ‌اندازند، ایالات متحده باید مقابله به مثل کند.»

چهره سه خونریز و تروریست و قاتل و جنایتکار. خوشبختانه تروریست قاسم سلیمانی به سزای جنایاتش رسید، و به امید مرگ آن دو جنایتکار.

سرلشکر یحیی صفوی، دستیار و مشاور عالی رهبر ایران، در مقاله‌ای به سیاستمداران و ارتش آمریکا توصیه کرد «قبل از هر اقدامی به مسئولیت و تبعات اقدامات تحریک آمیز خود بیندیشند.»

مایک پمپئو، وزیر خارجه آمریکا نیز روز سه‌شنبه گفته بود: «ما همواره برای محافظت و دفاع از آمریکایی‌ها به هرگونه حمله‌ای واکنش نشان می‌دهیم.»

مرگ هر پاسدار و بسیجی و آخوند خدمت بزرگی برای رسیدن به آزادی در ایران است. آخوند و پاسدار و بسیجی خوب، مُرده است. اینها دشمنان حقیقی ملت ایرانند. انتقام قتل جوانانمان را خواهیم گرفت. نه می بخشیم، و نه فراموش میکنیم.