جمعه, ۲۰ تیر , ۱۳۹۹
آخرین اخبار : 

ایران کارگر: فیلم دفن جانباختگان در اثر بیماری کرونا در شهرهای مختلف ایران + فیلم

روز دوشنبه ۱۲ اسفند ماه ۹۸، فیلمی از دفن تعداد زیادی از شهروندان قمی که به دلیل ابتلا به کرونا ویروس فوت کرده‌اند، منتشر شد. شهروندی که این فیلم را منتشر کرده است می‌گوید که تاکنون فقط در یک قطعه از قبرستان بهشت معصومه در قم ۸۰ بیمار فوت شده در اثر کرونا دفن شده‌اند.

وی در ادامه گفته است که در سایر بخش‌های قبرستان بهشت معصومه نیز ده‌‌ها تن را به‌طور گروهی دفن کرده‌اند.

در یک فیلم تکاندهنده دیگر یکی از دست‌اندرکاران دفن اجساد جانباختگان مبتلا به کرونا می‌گوید که فقط خود من ۳۰ نفر از فوت شدگان را جابجا کرده‌ام و خبر ۳۴ نفر اعلام شده توسط مقامات را تکذیب می‌کند. وی سپس اشاره می‌کند که کسی به این اجساد نمی‌تواند نزدیک شود.

ویروس کرونا در ایران و مرگ و میر مردم و دروغگوئی و پنهانکاری و تهدید پزشکان و مردم بخاطر خبررسانی. مرگ بر پاسدار و بسیجی و آخوند. مرگ بر این جماعت و جنایتکاران رژیم اسلامی که دشمنان مردم شریف ایران هستند.

خامنه‌ای طی اظهاراتی نگران‌کننده، بر واجب بودن غسل، حنوط، کفن‌کردن و نماز میت بر این جانباختگان فتوا داده است؛ فتوایی که هیچ جواز شرعی برخوردار نبود و تنها باعث شیوع هرچه گسترده‌تر این بیماری مهلک در بین مردم خواهد شد. این فتوا همچنین نشان‌دهنده بی توجهی خامنه‌ای به زندگی و سلامتی مردم است.

روز پنجشنبه ۸ اسفند ماه ۹۸ نیز در وید‌ئویی که توسط یکی از پرستاران بیمارستان‌های تهران منتشر شده است وی می‌گوید‌: «فقط طی چهار ساعت ۵ بیمار مبتلا به کرونا در این بیمارستان فوت کرده‌اند و بیش از ده مورد ابتلا به این بیماری در این بیمارستان بستری شده‌اند.»

چهل و یک سال است که همه جای ایران سیاهپوش و عزادار و سرای غم است. چهل و یک سال است که جان و زندگی مردم ایران برای جنایتکاران و چماقداران رژیم اسلامی هیچ ارزشی ندارد.

امروز ۱۲ اسفند، یکی از شهروندان مرودشت فیلمی از محوطه وسیعی در بلوار شهدای مرودشت را منتشر کرده که توسط شهرداری مرودشت برای دفن جانباختگان ویروس کرونا حفر شده است. در مجاورت این منطقه حفاری شده حجم زیادی آهک ریخته شده است که برای از بین بردن اجساد استفاده می‌شود. این نشان‌دهنده گستردگی فوت مردم در این شهر در اثر ابتلا به این بیماری خطرناک است.