جمعه, ۹ خرداد , ۱۳۹۹
آخرین اخبار : 

تازه ترین دروغ کرونایی روحانی برای فریب مردم ایران (فیلم: قبر های ویژه کرونا…)

روحانی: ورودی بیمارستان‌ها و تعداد فوتی‌های بیماری کاهش یافته است!

روحانی امروز با این ادعا که ورودی بیماران کرونایی به بیمارستان‌ها در استان‌ها کاهش یافته و تعداد فوتی ها هم روند نزولی دارد، گفت: از مردم کشورمان که به توصیه‌ها توجه کردند سپاسگزارم!

روحانی همچنین با وقاحت تمام گفت: باید توان و ظرفیت بیمارستان‌ها،‌ پزشکان و پرستاران و امکانات و توان لازم برای بیماران را در نظر بگیریم که البته تاکنون مشکلی در این باره نداشته‌ایم.

ویروس کرونا در ایران و مرگ و میر مردم و دروغگوئی و پنهانکاری و تهدید پزشکان و مردم بخاطر خبررسانی. مرگ بر پاسدار و بسیجی و آخوند. مرگ بر این جماعت و جنایتکاران رژیم اسلامی که دشمنان مردم شریف ایران هستند.

این در حالیست که رئیس سازمان نظام پزشکی در نامه‌ای به روحانی نوشته است: عدم توجه جدی به اعمال روش‌های علمی و قاطع برای مواجهه با بیماری کرونا و ادامه امکان آزاد مسافرت‌های بین شهری و همچنین عدم اعمال محدودیت‌های جدی در تردد درون شهری، احتمال گسترش، ادامه و حتی عود این اپیدمی را به صورت نگران کننده افزایش داده است.

افشاگری وزیر سابق روحانی

وزیر سابق بهداشت در دولت روحانی با انتشار یادداشتی در اینستاگرام به نحوه مدیریت ویروس کرونا در جمهوری اسلامی انتقاد کرد و گفت: با شیوه‌های موجود، این میهمان خود خوانده به این زودی‌ها رفع مزاحمت نمی‌کند و هم چنان قربانی خواهد گرفت.

قاضی زاده هاشمی در باره آگاهی از خطر ویروس کرونا هم نوشت: من از اوایل دی ماه نگرانی خود از کرونا را ارائه دادم، اما ثمری نداشت. همچنین نظرات و پشینهاداتم را به سمع و نظر مسوولین ارشد کشور از جمله رئیس جمهور محترم رسانده‌ام. اما اکثر تلاشهایم کم ثمر بود!

کشوری که آخوند در آن حاکم باشد، بدبخت ترین و عقب مانده ترین کشور دنیا است. در ایران، به غیر از آخوند ها که بیماران روانی اند، هیچ کس دیگری از آزادی های شخصی و اجتماعی برخوردار نیست. قوانین جمهوری اسلامی بر گرفته از اسلام عقب مانده هزار و چهارصد سال قبل اعراب است، آزادی و برابری قانونی و اجتماعی زنان و مردان و سکولاریسم برای ایران.

این در حالیست که روحانی پیش تر ادعا کرده بود: ما ۳۰ بهمن متوجه شدیم، ما با مردم شفاف سازی کرده و صادقانه حرف زده‌ایم…

یک تحلیل‌گر امور سیاسی در ایران در یادداشتی با عنوان دولت روحانی و فاجعه کرونایی در ایران نوشته است: در بروز وضع نابسامان کنونی قطعاً‌ شخص آقای روحانی مقصر است.

عبدالله شهبازی نوشت: اگر دولت روحانی دلسوز و فهیم و مدیر بود باید مانند دولت چینی تایوان، که همسایه جمهوری خلق چین و دارای مراوده سنگین انسانی با آن است، از آغاز با اتخاذ اقدامات پیشگیرانه ورود ویروس به ایران را متوقف یا محدود می‌کرد. حداقل از روزهای اول بهمن شواهدی درباره ورود ویروس وجود داشت و در رسانه‌ها در این زمینه هشدارهای جدی داده شد.

مرگ هر پاسدار و بسیجی و آخوند خدمت بزرگی برای رسیدن به آزادی در ایران است. آخوند و پاسدار و بسیجی خوب، مُرده است. اینها دشمنان حقیقی ملت ایرانند. انتقام قتل جوانانمان را خواهیم گرفت. نه می بخشیم، و نه فراموش میکنیم.

وی نوشت: اگر پیش‌بینی‌های مبتنی بر مدل‌سازی‌ها، از جمله مدل‌سازی دانشگاه صنعتی شریف و مدل‌سازی‌های فوریه ۲۰۲۰ مرکز کنترل و مقابله با بیماری‌های آمریکا (سی‌دی‌سی) و مدل‌سازی‌ کالج سلطنتی لندن، تحقق یابد سیاست دولت روحانی به بهای جان انبوه مردم ایران، و شاید چند میلیون نفر، تمام خواهد شد. در این وضعیت مقصر کیست؟

وی افزود: در صورت تحقق این وضع همه کسانی مقصرند که فاجعه را می‌بینند و می‌توانند فریاد زنند و هشدار دهند ولی سکوت می‌کنند. پذیرفتنی نیست که برای نمایش اقتدار و ثبات جمهوری اسلامی بر سیاست‌های نادرست کنونی در قبال هیولای کروناویروس چشم پوشیم. هر روز که این رویه ادامه یابد به بهای جان صدها بلکه هزاران انسان است.

فیلم زیر: تولید قبرهای ویژه کرونا در ایران افزایش یافته است