دوشنبه, ۵ خرداد , ۱۳۹۹
آخرین اخبار : 

مرد چینی اهل ووهان و مبتلا به کرونا ۱۴ بهمن در تهران بستری بود ـ (جنایتکاران رژیم اسلامی بخاطر انتخابات و ۲۲ بهمن از مردم پنهان کردند)

اختصاصی ایران اینترنشنال

در تاریخ ۱۴بهمن، شیائوپینگ ژنگ شهروند چینی۵۴ ساله در بخش ۴ و بیمارستان مسیح دانشوری به دلیل مبتلا شدن به کرونا بستری شد. شیائوپینگ شهروند شهر ووهان چین است که در مجتمع آندیا فولاد زنجان که سرمایه گذار چینی دارد فعالیت می‌کند. این در حالی است که حسن روحانی گفته است اولین مورد ابتلا به کرونا در سی‌ام بهمن شناسایی شده است.

***

ایران اینترنشنال به شواهدی دست یافته که نشان می‌دهد مقام‌های حکومت جمهوری اسلامی بر خلاف ادعای مطرح شده از سوی حسن روحانی مبنی بر شناسایی اولین مورد ابتلا به کرونا از سی‌ام بهمن، از اواخر دی ماه از شیوع این بیماری در ایران اطلاع داشته‌اند.

ویروس کرونا در ایران و مرگ و میر مردم و دروغگوئی و پنهانکاری و تهدید پزشکان و مردم بخاطر خبررسانی. مرگ بر پاسدار و بسیجی و آخوند. مرگ بر این جماعت و جنایتکاران رژیم اسلامی که دشمنان مردم شریف ایران هستند.

این اطلاعات شامل نمونه برداری‌های ژنتیک، مشخصات بیماران بستری شده در بیمارستان مسیح دانشوری، محتوای جلسات معاونان وزارت بهداشت در مورد چگونگی مقابله با کرونا و جلسه شورای سیاستگذاری سلامت در حوادث و بلایاست.

۱۴ بهمن‌ماه؛ بستری شدن یک شهروند چینی در مسیح دانشوری

اسنادی که به دست ایران اینترنشنال رسیده نشان می‌دهد در تاریخ ۱۴بهمن، شیائوپینگ زنگ شهروند چینی۵۴ ساله در بخش ۴ و تخت شماره ۱۴ بیمارستان مسیح دانشوری به دلیل مبتلا شدن به کرونا بستری شد.

شیائوپینگ شهروند شهر ووهان چین است که در مجتمع آندیا فولاد زنجان که سرمایه گذار چینی دارد، فعالیت می‌کند. از سرنوشت این تبعه چینی گزارشی در دست نیست اما اطلاعاتی که به ایران اینترنشنال رسیده نشان می‌دهد او اولین تبعه خارجی و چینی است که در ایران به دلیل ابتلا بهکرونا بستری می‌شود.

مرگ هر پاسدار و بسیجی و آخوند خدمت بزرگی برای رسیدن به آزادی در ایران است. آخوند و پاسدار و بسیجی خوب، مُرده است. اینها دشمنان حقیقی ملت ایرانند. انتقام قتل جوانانمان را خواهیم گرفت. نه می بخشیم، و نه فراموش میکنیم.

طبق اطلاعاتی که به ایران اینترنشنال رسیده، یک کارمند دانشگاه علوم پزشکی ایلام هم با علایم ابتلا به کرونا در بیمارستان مصطفی خمینی این شهر بستری و سپس به بیمارستان مسیح دانشوری تهران منتقل شده بود. او سیزدهم بهمن در این بیمارستان جان باخت.

طبق این اطلاعات، او در بیمارستان مصطفی خمینی تنگی نفس داشته و ریه‌اش از کار افتاده است. پزشکان متخصص ریه به نزدیکان او گفته‌اند که مرگ این کارمند دانشگاه علوم پزشکی ایلام بر اثر ابتلا به کرونا بوده است.

۱۹ بهمن‌ماه؛ جلسه وزارت بهداشت درباره کرونا

ایران اینترنشنال مطلع شده شورای مدیران معاونت بهداشت در ۱۹ بهمن‌ماه، جلسه‌ای با تمرکز بر میزان آمادگی حوزه‌ بهداشت برای شناسایی و مقابله با شیوع کرونا تشکیل داده است.

یک منبع آگاه به ایران اینترنشنال گفت در این جلسه گزارشی از میزان آمادگی کشور برای مقابله با شیوع کرونا ارائه شده، و مورد بحث قرار گرفته است.

در این جلسه همچنین مقرر شده، روزانه، نشستی از سوی مقامات مسئول در وزارت بهداشت، برای پیگیری موارد بهداشتی در مبادی مرزی تشکیل شود.

چهل سال است که همه جای ایران سیاهپوش و عزادار و سرای غم است. چهل سال است که جان و زندگی مردم ایران برای جنایتکاران و چماقداران رژیم اسلامی هیچ ارزشی ندارد.

در همین حال اطلاعاتی که در پایگاه داده‌های ژنتیکی یک موسسه علمی در کانادا جمع‌آوری شده، نشان می‌دهد ویروس کرونا زمان کوتاهی پس از گسترش در شهر ووهان چین به ایران منتقل شده است.

اطلاعات پایگاه داده‌های ژنتیکی

گروهی از پژوهشگران با راه‌اندازی این پایگاه داده‌های ژنتیکی توانسته‌اند مسیر و زمان وقوع آلودگی ویروس کرونا در جهان را شناسایی کنند.

تبارشناسی ویروس کرونا نشان داده زمان انتقال آلودگی ویروسی به ایران ۲۵ دی ماه امسال بوده است. آلودگی ویروسی سپس از ایران به کشورهای دیگر نظیر استرالیا نیز منتقل شده است.

ایران اینترنشنال پیشتر بر اساس اطلاعات منابع خود افشا کرده بود که شورای عالی امنیت ملی و وزارت بهداشت ایران ۱۲ روز پیش از راهپیمایی ۲۲ بهمن از مرگ شهروندان بر اثر ابتلا به کرونا در ایران مطلع‌ بودند، اما از اعلام آن خودداری کردند.

به گفته این منبع «مرگ بیماران با علائم حاد تنفسی از اوایل بهمن در قم باعث شد وزارت بهداشت برای بررسی این موضوع، معاون این وزارتخانه را به شهر قم بفرستد و رسیدن ویروس کرونا به ایران برای مقامات جمهوری اسلامی از هفته دوم بهمن محرز شد.»

ورود آخوند خمینی، دیکتاتور جلاد و خونریز از فرانسه به ایران، مصادف است با سرآغاز عقب ماندگی و خونریزی و دستگیری و زندان و اعدام و تیرباران و آوارگی فساد و دزدی و میلیون ها بدبختی برای ایران و ایرانی. مرگ بر آخوند ـ مرگ بر جمهوری اسلامی ـ مرگ بر پاسدار و بسیجی. دشمن ما ایران و ایرانی ها همینجاست، دروغ میگن اسرائیل و آمریکاست.