پنج شنبه, ۱۴ فروردین , ۱۳۹۹
آخرین اخبار : 

فیلم نهایت فقر و بدبختی مردمان روستای زردلان ایلام / مردمان این روستا فقط زنده هستند

اگر سنگ دل نیستید، قید دیدن این ویدیو را بزنید/ مردمان این روستا فقط زنده هستند/ اینجا ایلام، روستای فرشتگان بی گناه وقتی توی شهرهای بزرگ و کلان شهر زندگی می کنیم، تنها دغدغه همه ترافیک و هوای آلوده می شود. خبر از روستاها و مشکلات آن ها نداریم و فکر می کنیم که ما در شرایط خیلی سخت زندگی می کنیم غافل از اینکه چندین کیلومتر آنطرف تر مردم داخل روستاهایی زندگی می کنند که حتی از داشتن حداقل امکانات زندگی مثل آب و برق و یک سرپناه مناسب محروم هستند. آنقدر فقر بیداد می کند که حتی پولی برای مراجعه به پزشک ندارند و در اثر یک اختلال کوچک بینایی و شنوایی خود را از دست می دهند.

کاخ حوزه آخوند ها در شهر قم ـ آخوند های بیکار و مفت خور و سربار، عامل اصلی عقب ماندگی و بسیاری درد و رنج و بدبختی و ذلت و آوارگی برای ایران و زندگی مردم ایرانند. آخوند خوب، آخوند مُرده است. دشمن ایران و ایرانی همینجاست، دروغ میگن اسرائیل و آمریکاست.

یکی از هزازان هزار مدارس ابتدائی در ایران. بدون امکانات و فقیرانه کامل.

چند عکس از کودکان کار و فقر و بدبختی اکثریت خانواده های ایرانی. کودکان بدون آینده و سیاه.

فقر و بیکاری اکثریت جوانان و مردم فقیر ایران، و چپاول اموال ایران و ایرانی و زندگی اشرافی آخوند ها و آیت الله های حکومت اسلامی، و پول های میلیاردی که از طرف رژیم ایران صرف موشک سازی و یا کمک به حزب الله و حسن نصرالله مزدور در لبنان و بشار اسد در سوریه و حشد شعبی در عراق، و دیگر حامیان و تروریست های جمهوری اسلامی میشود.