یکشنبه, ۱۷ فروردین , ۱۳۹۹
آخرین اخبار : 

ایران کارگر: ساخت ۳۰ هزار مسکن، بازسازی مدارس و شبکه برق سوریه به قیمت فقر بیشتر مردم ایران

محمود محمودزاده، معاون وزیر راه و شهرسازی ایران، روز یکشنبه ۱۳ بهمن ۹۸ از مشارکت سه شرکت دولتی ایران و سوریه در اجرایی کردن این طرح، خبر داد. این خبر پیشتر به بیرون درز کرده بود؛ اما اکنون یک مقام دولتی به آن اذعان کرده است.

محمودزاده گفته است که تفاهم‌نامه طرح ساخت ۳۰ هزار واحد مسکونی برای سوریه، میان وزیر راه و شهرسازی ایران و وزیر مسکن سوریه، به امضا رسیده است.

این عکس و خبر در گذشته از سایت تابناک برداشته شده است. فروش نوزادان در ایران منجمله خبرهای مداوم است.

اقدامات حکومت ایران برای ساخت ۳۰ هزار واحد مسکونی در سوریه، با آمار و ارقامی که دولت ایران در خصوص کمبود واحد‌های مسکونی در ایران ارائه داده است، در تناقض است و اعتراضات مردم ایران را در پی داشته است.

فقر و بدبختی فرهنگیان و معلمین زحمتکش و شریف در ایران.

به گفته محمودزاده وزیر راه و شهرسازی ایران و همتای سوری‌اش به تفاهم رسیده‌اند که سه شرکت دولتی بین دو کشور برای بسترسازی حضور انبوه سازان و افراد واجد شرایط در حوزه‌های ساختمان، زیربنایی و حمل و نقل، جاده، راه و غیره، همچنین حوزه مهندسان مشاور و مطالعات اقدام کنند. او اما نامی از شرکت‌های دولتی تعیین شده برای پیشبرد این تفاهم‌نامه نبرد.

یکی از هزازان هزار مدارس ابتدائی در ایران. بدون امکانات و فقیرانه کامل.

خاطرنشان می‌شود که وزیر مسکن روحانی درحالی صحبت از ساخت ۳۰ هزار مسکن و بازسازی در سوریه می‌کند که سپاه پاسداران همین حکومت، نقش اصلی را در کشتار و خرابی زیرساخت‌های مردم سوریه ایفا کرده است.

ادعای وزیر مسکن روحانی در مورد استقبال بخش خصوصی از این طرح همان بخش خصوصی مورد نظر وی یعنی شرکت‌های وابسته به سپاه پاسداران است.

کاخ حوزه آخوند ها در شهر قم ـ آخوند های بیکار و مفت خور و سربار، عامل اصلی عقب ماندگی و بسیاری درد و رنج و بدبختی و ذلت و آوارگی برای ایران و زندگی مردم ایرانند. آخوند خوب، آخوند مُرده است. دشمن ایران و ایرانی همینجاست، دروغ میگن اسرائیل و آمریکاست.

پیشتر در روز ۱۱ آبان امسال نیز رضا اردکانیان، وزیر نیروی روحانی و حمد زهیر خربوطلی، وزیر برق سوریه طی قراردادی بازسازی شبکه برق سوریه توسط ایران را امضا کردند ولی ارزش آن تا به حال فاش نشده است.

چند عکس از کودکان کار و فقر و بدبختی اکثریت خانواده های ایرانی. کودکان بدون آینده و سیاه.

دوم بهمن‌ماه گذشته نیز سخنان محسن حاجی میرزایی، وزیر آموزش و پرورش در دمشق در خصوص آمادگی جمهوری اسلامی برای کمک به بازسازی مدارس سوریه خبرساز شد و به‌ویژه در شبکه‌های اجتماعی جنجال آفرید.

او و همتای سوری‌اش در جریان این دیدار برای بازسازی مدارس و همکاری‌های آموزشی تفاهمنامه امضاء کردند. جزئیات این تفاهم‌نامه تا به حال فاش نشده است.

این قراردادها که همه به بهانه بازسازی انجام می‌شود در واقع سرپوشی برای ادامه صدور تروریسم و جنگ‌افروزی برای فرار از بحران‌های گریبان‌گیر جمهوری اسلامی است.

زندگی اکثریت مردم فقیر و بدبخت و گرسنه ایرانی زندگی سرمایه داری آخوند های حکومتی و پاسدار ها و گماشتگان و چماقداران رژیم اسلامی.