سه شنبه, ۸ مهر , ۱۳۹۹
آخرین اخبار : 

خبر خوش: بریتانیا نام حزب‌الله لبنان را به‌طور کامل در لیست سازمان‌های تروریستی قرار داد

خبرگزاری رویترز، جمعه ۲۷ دی / ۱۷ ژانویه در خبر کوتاهی اعلام کرد که وزارت خزانه‌داری بریتانیا نام گروه حزب‌الله لبنان را به شکل کامل در لیست سازمان‌های تروریستی قرار داد.

چهره سه خونریز و تروریست و قاتل و جنایتکار. خوشبختانه تروریست قاسم سلیمانی به سزای جنایاتش رسید، و به امید مرگ آن دو جنایتکار.

به گزارش زمانه، بدین ترتیب هر دو شاخه‌ سیاسی و نظامی حزب‌الله در فهرست سازمان‌های تروریستی مد نظر بریتانیا قرار گرفتند. این تصمیم براساس قانون «اقدام توقیف اموال تروریستی» مصوب سال ۲۰۱۰ بریتانیا گرفته شده است. بریتانیا در ماه فوریه گذشته با استناد به فعالیت‌های حزب‌الله در سوریه، عراق و یمن این گروه را در فهرست سازمان‌های تروریستی قرار داده بود.

پیش از این در آذرماه سال جاری نیز پارلمان فدرال آلمان (بوندستاگ) لایحه‌ای را به تصویب رساند که براساس آن فعالیت شاخه سیاسی حزب‌الله لبنان همچون فعالیت شاخه نظامی این سازمان اسلامی مورد حمایت ایران، در آلمان ممنوع خواهد بود. بوندستاگ در این لایحه دولت آلمان را موظف کرد که با فعالیت‌های شاخه سیاسی حزب‌الله در آلمان شدیدتر برخورد کند. حزب‌الله از سال ۲۰۱۳ در فهرست گروه‌های تروریستی اتحادیه اروپا قرار دارند با این حال اتحادیه اروپا فقط شاخه نظامی حزب‌الله را سازمان تروریستی می‌داند و نه شاخه سیاسی آن را.

تمام پول حزب الله و حسن نصرالله از جیب ملت ایران داده میشود! مرگ بر خامنه ای و جمهوری اسلامی، که کشور ایران را به عقب مانده ترین و بدبخت ترین کشور جهان تبدیل کرده اند.