سه شنبه, ۸ مهر , ۱۳۹۹
آخرین اخبار : 

اخبار روز: موج تهدید هنرمندان معترض به محرومیت از فعالیت هنری / آخوند، بسیجی، سپاهی، داعش ما شمای

نصرالله پژمان‌فر، نماینده عضو جبهه پایداری و سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در واکنش به کناره‌گیری شمار زیادی از هنرمندان صاحب‌سبک و صاحب‌نام ایرانی از جشنواره فجر اعلام کرد که طرح محرومیت دائمی هنرمندان معترض از فعالیت هنری به مجلس شورای اسلامی ارائه می‌شود.

نصرالله پژمان‌فر، نماینده عضو جبهه پایداری و سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در واکنش به کناره‌گیری شمار زیادی از هنرمندان صاحب‌سبک و صاحب‌نام ایرانی از جشنواره فجر اعلام کرد که طرح محرومیت دائمی هنرمندان معترض از فعالیت هنری به مجلس شورای اسلامی ارائه می‌شود.

مرگ بر آخوند ـ آخوند ها موجب تمام بدبختی و ذلت و آوارگی و عقب ماندگی ایران و ایرانی هستند.

به گزارش زمانه، در همدردی با خانواده‌های کشته‌شدگان پرواز ۷۵۲ و در اعتراض به بی‌کفایتی سپاه پاسداران و عدم پاسخگویی علی خامنه‌ای در مقام فرمانده کل قوا، شمار زیادی از هنرمندان ایرانی در روزهای گذشته از حضور در جشنواره فجر انصراف دادند. چهار سینماگر برجسته ایرانی، بهرام بیضایی، مسعود کیمیایی، داریوش مهرجویی و ناصر تقوایی جشنواره فجر را تحریم کردند. پگاه آهنگرانی، سارا بهرامی، امیر نجفی، صابر ابر، امیر مهدی ژوله همراه با ۴۲ کارتونیست و همچنین شماری از هنرمندان عرضه موسیقی از جمله: کیوان ساکت،  کیاوش صاحب‌نسق، حسام اینانلو، مانی جعفرزاده و هانا کامکار نیز اعلام کردند در این جشنواره حکومتی شرکت نمی‌کنند.

دشمنان حقیقی مردم ایران و کشور ایران، آخوند ها، پاسداران، بسیجی ها. پاسدار، آخوند، بسیجی خوب، مُرده است. آتش به اختیار هم دو طرفه است. آزادی و برابری زنان و مردان و سکولاریسم برای ایران.

نصرالله پژمان‌فر، نماینده عضو جبهه پایداری در واکنش به موج انصراف‌ها گفت:

«هفته آینده طرحی را به مجلس می‌بریم که در آن طرح برای هنرمندانی که قرار است با مردم نباشند و از فعالیت‌های هنری انصراف می‌دهند، محرومیت از فعالیت‌های هنری در جمهوری اسلامی ایجاد شود.»

مرگ بر آخوند ـ آخوند خوب، آخوند مُرده است ـ در ایران تحت حاکمیت نظام اسلامی (داعشی های وطنی)، دشمنان آزادی های مردم و اجتماعی و فرهنگی و سیاسی… زن ستیز ها، به غیر از آخوند ها و سران و گماشتگان و چماقداران جمهوری اسلامی، اکثریت مردم در فقر و رنج و عذاب و درد و بدبختی رنج و درد میکشند. رژیم اسلامی آخوند های جنایتکار و پاسداران و بسیجی های چماقداران و فاسدین و قاتلین و شکنجه گران و تروریست ها… دشمنان ایران و ایرانی همینجاست، دروغ میگن اسرائیل و آمریکاست.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس گفت:

«این هنرمندانی که بنا به شرایط تغییر موضع دهند، اگر قرار است نباشند، همان بهتر که هیچ‌وقت نباشند.»

ابراهیم داروغه‌‌زاده، دبیر سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر اعلام کرد:

« امسال با توجه به فضای عمومی جامعه و همدردی با خانواده‌های داغدار حوادث تلخ اخیر، جشن برنامه افتتاحیه فیلم فجر برگزار نمی‌شود.»

جمهوری اسلامی داعشی صفت. عملکرد و جنایت های عوامل جمهوری اسلامی در حق مردم شریف و ستمدیده ایران، بسیار بدتر از جنایتکاران اسلامی داعش است. سرنگون باد جمهوری اسلامی ـ آزادی و برابری قانونی زنان و مردان و سکولاریسم برای آینده ایران.

مسئولان در روزهای گذشته تلاش کردند با سیل سیستان و بلوچستان که سبب بی‌خانمانی مردمان محروم آن استان و از بین رفتن بخش بزرگی از باقی‌مانده زیرساخت‌های این استان شد، خبر انصراف هنرمندان معترض را تحت‌الشعاع قرار دهند. داروغه‌زاده گفت:

«امسال جشن افتتاحیه جشنواره برگزار نمی‌شود و به جای آن، سینماگران ایرانی در راستای مسئولیت اجتماعی خود، در کمک‌رسانی به سیل‌زدگان سیستان و بلوچستان مشارکت خواهند کرد. »

زنده یاد احمد کسروی تاریخ‌نگار، تاریخ‌نگار، زبان‌شناس، پژوهشگر، حقوق‌دان و اندیشمند ایرانی، که توسط چاقو کشان و تروریست های گروه فدائیان اسلام (طلبه چاقوکش تروریست نواب صفوی…)، (دشمنان ایران و ایرانی)، با چاقو سلاخی شد. خمینی جنایتکار از دشمنان قسم خورده زنده یاد احمد کسروی بود.

ابراهیم داروغه‌زاده در اصل پزشک است اما ترجیح داده به جای درمان بیماران بر سانسور سینمای ایران نظارت داشته باشد. او دو سال قبل هنگام انتصابش به سمت معاونت  ارزشیابی و نظارت سازمان سینمایی که مهم‌ترین مرجع سانسور محصولات سینمایی ایران است گفته بود:

«من در اصول خیلی سخت‌گیر هستم و اصلاً کوتاه نمی‌آیم. بنابراین موضوعاتی که برای برخی نهادها یا رسانه‌ها مهم است و باعث می‌شود واکنش‌هایی به نمایش برخی فیلم‌های سینمایی داشته باشند برای من هم مهم است و فکر نمی‌کنم کسی بتواند بیشتر از خودم سخت‌گیری کند.»

دشمن ما همینجاست، دروغ میگن اسرائیل و آمریکاست. مرگ بر جمهوری اسلامی ـ مرگ بر آخوند ـ مرگ بر پاسدار ـ مرگ بر آخوند ـ دشمن ایران و ایرانیان ـ پاسدار، بسیجی، آخوند خوب، مُرده است. آزادی و برابری زنان و مردان و سکولاریسم برای ایران.