یکشنبه, ۴ خرداد , ۱۳۹۹
آخرین اخبار : 

عبدالوهاب وردک، فرمانده سابق نیروهای هوایی افغانستان: ایران طالبان را در مشهد آموزش نظامی می‌دهد

عبدالوهاب وردک، فرمانده سابق نیروهای هوایی افغانستان به تازگی به شبکه «طلوع نیوز» گفت، دولت ایران به طالبان کمک نظامی می‌کند و جنگجویان این گروه را در مشهد آموزش نظامی می‌دهد.

خمینی و خامنه ای پدرخوانده تروریست های اسلامی همچون القاعده و طالبان و داعش است. داعش و طالبان و دیگر تروریست های اسلامی چه جنایت ها کردند، که جمهوری اسلامی در حق مردم شریف ایران انجام نداده باشد؟ جمهوری اسلامی مرکز جنایت پروری و تروریست های اسلامی جهان می باشد. آخوند ها و جمهوری اسلامی دشمنان حقیقی ایران و مردم ایرانند.

وردک اضافه کرد، دولت ایران با طالبان روابط نزدیک دارد، جنگهای که در غرب افغانستان به خصوص در ولایت فراه است سلاحهای ایرانی دیده شده که به طالبان کمک کردند. و جنگجویان طالبان در مشهد ایران آموزش نظامی میگیرند.

از سوی دیگر، برخی از مقام‌های افغان نیز در گذشته دولت ایران را به همکاری و حمایت از گروه طالبان متهم کرده بودند. اما مقام‌های ایرانی همواره چنین اتهامات را رد کرده‌اند.

از تاریخی که آخوند خمینی خونخوار و جلاد قرن، وارد ایران شد، کشور ایران تبدیل به یکی بدبخت ترین و عقب مانده ترین کشورهای دنیا گردید. جنایتکاران و تروریست های جمهوری اسلامی. اینها دشمنان حقیقی کشور ایران و مردم ایران هستند. دشمن ما همینجاست، دروغ میگن اسرائیل و آمریکاست.