دوشنبه, ۱۳ مرداد , ۱۳۹۹
آخرین اخبار : 

مایک پمپئو: «آیت‌الله» دشمن اصلی فرهنگ ایرانی است / ظریف یک تبلیغاتچی است و در مورد ماموریت سلیمانی دروغ می‌گوید

مایک پمپئو، وزیر خارجه آمریکا، در مورد اظهارات محمد جواد ظریف که گفته است قاسم سلیمانی برای ماموریتی دیپلماتیک به عراق رفته بود، گفت که ظریف یک تبلیغاتچی درجه یک است و این دروغ‌ها را می‌گوید.

به گزارش صدای آمریکا، وزیر خارجه ایالات متحده روز سه‌شنبه ۱۷ دی ماه در یک کنفرانس خبری گفت: « آیا کسی این جا هست که چنین چیزی را باور کند؟ کسی هست که باور کند این دیپلمات بزرگ، این مرد محترم و آداب‌دان، یعنی قاسم سلیمانی، برای انجام یک ماموریت صلح به بغداد رفته بود؟» آقای پمپئو که اظهارات کنایه‌آمیزش با خنده خبرنگاران روبه‌رو شده بود گفت که همین امر – یعنی خندیدن خبرنگاران – نشان می‌دهد که ادعای ظریف صحت ندارد.

از تاریخی که آخوند خمینی خونخوار و جلاد قرن، وارد ایران شد، کشور ایران تبدیل به یکی بدبخت ترین و عقب مانده ترین کشورهای دنیا گردید. جنایتکاران و تروریست های جمهوری اسلامی. اینها دشمنان حقیقی کشور ایران و مردم ایران هستند. دشمن ما همینجاست، دروغ میگن اسرائیل و آمریکاست.

آقای پمپئو افزود: «ظریف تبلیغات‌چی رژیم است و این دروغ‌ها را می‌گوید.» وی افزود حتی گفته‌اند که او مشغول مذاکره برای پیشبرد یک طرح صلح با عربستان سعودی بود، که البته صحت آن‌ ادعا هم رد شده است.

آخوند، پاسدار، بسیجی، قاتلین و جنایتکاران و فاسدین. دشمنان ایران و ایرانی. دشمن ما همینجاست، دروغ میگن اسرائیل و آمریکاست. خوشبختانه سلیمانی کرمانی به سزای کارهای جنایتکارانه و تروریستی اش رسید.

وزیر خارجه آمریکا در پاسخ به این پرسش که برخی نگرانی‌ها از حمله به مراکز فرهنگی ایران وجود دارد، به جلوگیری از برگزاری مراسم نوروز باستانی در آرامگاه کورش اشاره کرد و گفت این «آیت‌الله» است که دشمن فرهنگ ایرانی است و به جنبه‌های گوناگون آن آسیب رسانده است. وی افزود این که خانواده‌های کسانی که به دست قاسم سلیمانی کشته شده‌اند، حق سوگواری در ایران را ندارند، بی‌احترامی به فرهنگ پارسی است. وی تاکید کرد که تهدید اصلی برای فرهنگ ایرانی نه از سوی «ایالات متحده آمریکا» که از سوی رژیم حاکم بر ایران است.

دروغگو و ماله کش اعظم جواد ظریف، و تروریست جنایتکار رژیم قاسم سلمیانی کرمانی. دشمن ایران و مردم ایران. دشمن ما همینجاست، دروغ میگن اسرائیل و آمریکاست.

مایک پمپئو در مورد ابعاد کارزار فشار حداکثری در مورد ایران گفت: «کارزار فشار حداکثری ما ابعاد مختلفی از جمله دیپلماتیک، اقتصادی، و نظامی دارد و از زمان خروج از توافق هسته‌ای، با جدیت آن را دنبال کرده‌ایم. ائتلاف‌های زیادی را – نه فقط با سه قدرت برتر اروپا، بلکه با تمامی کشورهای اروپا – در ورشو راه انداخته‌ایم و با ائتلاف تنگه هرمز ایران را منزوی کردیم.»

دروغ ها و شعار های جنگ طلبانه و ریاکاری سران رژیم. و در عین حال آقازاده ها در همین کشور آمریکا و دیگر کشورهای غربی زندگی میکنند. چهل سال است همین ها که مرگ بر این و آن میدهند و در صدد نابودی کشورهای دیگرند و پرچم دیگر کشورها را آتش میزنند، همزمان صدای حق خواهی و آزادیخواهی مردم  و کارگران و زنان ستمدیده ایرانی را با زور تهدید و زندان و شکنجه اعدام و تیر باران، و هزاران جنایات دیگر پاسخ میدهند. گرانی و بیکاری بیداد میکند! مرگ بر آخوند ـ مرگ بر پاسدار ـ مرگ بر بسیجی ـ مرگ بر جمهوری اسلامی ـ دشمن ایران و ایرانی همینجاست، دورغ میگن اسرائیل و آمریکاست. آزادی و برابری قانونی جنسی زنان و مردان و سکولاریسم برای ایران.

مرگ هر پاسدار و بسیجی و آخوند خدمت بزرگی برای رسیدن به آزادی در ایران است. آخوند و پاسدار و بسیجی خوب، مُرده است. اینها دشمنان حقیقی ملت ایرانند. انتقام قتل جوانانمان را خواهیم گرفت. نه می بخشیم، و نه فراموش میکنیم.