دوشنبه, ۱۳ مرداد , ۱۳۹۹
آخرین اخبار : 

علی خامنه ای هنگام قرار گرفتن در برابر تابوت قاسم سلیمانی، خود را اندوهگین نشان داد و سخنرانی نکرد

در پخش زنده مراسم تشییع جنازه قاسم سلیمانی، علی خامنه ای در حالی دیده می شد که سخت اندوهگین به نظر می رسید و گریه می کرد. همراهانش گفتند که رهبر حکومت آنقدر اندوهگین بود که نتوانست سخنرانی کند. آشنایان امور گفته بودند که قاسم سلیمانی یکی از نزدیکترین افراد حکومتی به خامنه ای بوده و مرگ او باعث اندوه عمیق ولی مطلقه فقیه شده است.

به گزارش رادیو  پیام اسرائیل، برخی تحلیلگران می گویند بر اساس تصاویر منتشر شده از این مراسم ، خامنه ای در حزن و اندوه و ماتم بسیاری فرو رفته و با از دست دادن قاسم سلیمانی خود را شکست خورده میداند.

در این مراسم در پشت سر رهبر ایران، ابراهیم رئیسی رئیس قوه قضائیه، علی لاریجانی رئیس مجلس و اسماعیل قاآنی فرمانده جدید سپاه قدس ، و تصویر کمرنگی از حسن روحانی رئیس جمهوری،و سایر مقامات رسمی جمهوری اسلامی دیده می‌شوند.

در تمام مدت اقامه نماز تصویر رییسی و خامنه ای کاملا مشهود و در کنار جانشین سلیمانی نشان داده شد و گویا بیانگر مسوولیت آتی وی در مدیریت آینده ایران است .

مرگ بر قاتل دیکتاتور خامنه ای.

در مراسم یاد شده نه نشانی از پرچم ایران است و نه  نامی از ایران ، و دختر سلیمانی هم حتی از ایران سخنی به میان نمی آورد و از لبنان و فلسطین می گوید.

اسماعیل هنیه» رییس دفتر سیاسی حماس قاسم  سلیمانی را شهید قدس نامید و گفت او همه زندگی خود را در پشتیبانی و حمایت از مردم فلسطین و مردم مظلوم منطقه سپری کرد.

هنیه گفت : من  اعلام می‌کنم فرمانده شهید سلیمانی همه زندگی خود را در پشتیبانی و حمایت از مردم فلسطین و مردم مظلوم منطقه سپری کرد. او فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بود، او شهید قدس است.

در این مراسم تنها نام قدس و فلسطین برده شده است و ماموریت  سپاه قدس نیز از بین بردن اسرائیل است و تسلط بر کشورهای اسلامی و ربطی به ایران ندارد.

آخوند، پاسدار، بسیجی، قاتلین و جنایتکاران و فاسدین. دشمنان ایران و ایرانی. دشمن ما همینجاست، دروغ میگن اسرائیل و آمریکاست. خوشبختانه سلیمانی کرمانی به سزای کارهای جنایتکارانه و تروریستی اش رسید.

به گفته برخی کاربران اجتماعی در این مراسم نامی از کشتار ۱۵۰۰ تن از معترضین ابان برده نشد و به مادران  داغدار و در انتظار فرزند کسی تسلیت نگفت . کشتار مردم ماهشهر در نیزار خونین را کسی پاس نداشت و هرچه بود فلسطین بود و حماس و سپاه قدس.

سرنگون باد رژیم اسلامی چماقداران و زن ستیزان و سرکوبگران و شکنجه گران و جنایتکاران و تروریست ها و جنگ طلبان و ناقضان حقوق انسانی و بشر ـ خواهان ایرانی آزاد، با قوانین برابری  زنان و مردان و ممنوعیت و جدای نهاد دین از حکومت و سیاست و غیره… و اجتماعی بر اساس سکولاریسم.