شنبه, ۲۷ بهمن , ۱۳۹۷
آخرین اخبار : 

جعفر عظیم زاده (دبیر اتحادیه آزاد کارگران ایران)، و پروین محمدی نائب رئیس اتحادیه آزاد کارگران ایران بازداشت شد

دیروز سه شنبه۹بهمن۹۷ ساعتی پس از بازداشت جعفر عظیم زاده، خانم پروین محمدی نائب رئیس اتحادیه آزاد کارگران ایران نیز بازداشت شد.

به گزارش آژانس ایران خبر، مامورین نیروی انتظامی کلانتری ۱۱ فردیس کرج، همراه با بازداشت پروین محمدی  نائب رئیس اتحادیه آزاد کارگران ایران کلیه وسایل شخصی، لپ تاب و گوشی همراه وی را ضبط کرده و با خود بردند.

یادآوری میشود حوالی ساعت ۵ بعدازظهر امروز ۹بهمن ۹۷ آقای جعفر عظیم زاده دبیر اتحادیه آزاد کارگران ایران با ورود چند نفر لباس شخصی در منزلش بازداشت و کلانتری ۱۱ فردیس کرج منتقل شده است. بنا به گفته مامورین تا ابلاغ حکم قاضی در محل این ارگان انتظامی نگهداری میشوند.

پاسدار و بسیجی و آخوند های حکومتی دشمنان مردم ایران هستند. دشمن ما همینجاست، دروغ میگن اسرائیل و آمریکاست.

مامورین به زور وارد منزل شده بودند در حالیکه تعدادی نیز بیرون خانه برای انتقال آماده بودند.

 مامورین در هنگام بازداشت، وسایل شخصی، لپ تاب و دو گوشی همراه ایشان را ضبط کردند.

اتحادیه آزاد کارگران ایران ضمن محکوم کردن بازداشت خودسرانه جعفر عظیم زاده، مسئولیت حفظ جان و سلامتی ایشان را بر عهده دولت جمهوری اسلامی میداند.

مرگ بر جمهوری اسلامی ـ آزادی و برابری زنان و مردان و سکولاریسم برای فردای ایران

محمدعلی جداری فروغی – وکیل پایه یک دادگستری وکیل آقای عظیم زاده گفت: جعفر عظیم زاده را پس از بازداشت، توانستم چند دقیقه ملاقات کنم … مانند همیشه متین و استوار و خوشرو …

جعفر عظیم زاده به اتهام اقدام علیه امنیت ملی و تبلیغ علیه نظام در شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب تهران به شش سال حبس محکوم شده است.

به همین اتهامات در شعبه اول دادگاه انقلاب ساوه به یازده سال زندان محکوم شد و پس از اعتراض به دادنامه صادره در شعبه ۸دادگاه تجدید نظر استان مرکزی از اتهامات وارده تبرئه شد …

مرگ بر آخوند های فاسد و جنایتکار که عامل اصلی تمام فقر و بدبختی و ذلت زندگی برای ایرانیان هستند. در حالیکه خودشان و خانواده هایشان مرفه و از زندگی اشرافانه برخوردارند. دشمن ما همینجاست، دروغ میگن اسرائیل و آمریکاست.

هنگام ملاقات، جعفر عظیم زاده با توجه به دو حکم صادره که با اتهامات یکسان در یکی از دادنامه ها به شش سال حبس ودر دیگری تبرئه شده است ازمن خواست که طبق قانون درخواست اعاده دادرسی بدهم.