شنبه, ۲۷ بهمن , ۱۳۹۷
آخرین اخبار : 

واکنش «نتانیاهو» نخست وزیر اسرائیل به سخنان «قاسم سلیمانی» پاسدار تروریست جنایتکار

به جای تهدید اسرائیل وضعیت پایگاه‌هایش در سوریه را ببیند

 بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر و وزیر دفاع اسرائیل، چهارشنبه سوم بهمن، در سخنانی خطاب به قاسم سلیمانی، فرمانده شاخه قدس سپاه پاسداران ایران، گفت، «به جای دخالت در انتخابات اسرائیل، بهتر است که وضعیت پایگاه‌هایی را که او در صدد ایجاد آنها در سوریه است، بررسی کند».

عکس از آخوند قاتل خامنه ای و پاسداران جنایتکار، تروریست ها. فاسدین، دزد ها، دشمنان حقیقی ایران و مردم شریف ایران. دشمن ما همینجاست، الکی میگن آمریکاست.

به گزارش رادیو فردا، این سخنان آقای نتانیاهو پس از آن بیان شد که روزنامه عربی الجریده، چاپ کویت، در شماره چهارشنبه خود مدعی شد که ارزیابی قاسم سلیمانی این است که وارد کردن ضربات موشکی به اسرائیل می‌تواند موجب سقوط بنیامین نتانیاهو در انتخابات اسرائیل شود.

انتخابات پارلمانی اسرائیل، کمتر از سه ماه دیگر، ۲۰ فروردین ۱۳۹۸/ ۹ آوریل ۲۰۱۹ برگزار می‌شود.

View image on TwitterView image on Twitter

سلیمانی بهتر است به جای دخالت در انتخابات، وضعیت پایگاه‌هایی که می‌خواهد در سوریه بنا کند را بررسی کند. تا هنگامی که من نخست وزیر هستم، دست از مبارزه علیه آن‌ها بر نمی‌داریم.

به گزارش رادیو بین المللی فرانسه نخست وزیر اسرائیل سپس تأکید کرد که کشورش با بمباران مواضع سپاه قدس مانع از استقرار نظامی جمهوری اسلامی ایران در سوریه خواهد شد. بنیامین نتانیاهو سپس گفت که ارتش اسرائیل تنها ارتش دنیا است که با جمهوری اسلامی ایران در نبرد است و این نبرد را در سوریه دنبال می کند.

بنیامین نتانیاهو در سخنان امروزش به سازمان حماس در نوار غزه نیز هشدار داد که پاسخ اسرائیل به هرگونه اقدام نظامی این گروه ویرانگر و دردناک خواهد بود.

بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل

در این حال، وزارت امور خارجۀ روسیه امروز از اسرائیل خواست که به بمباران سوریه خاتمه دهد. سخنگوی وزارت امور خارجۀ روسیه بدون اشاره به بمباران مواضع سپاه قدس و حزب الله لبنان در سوریه توسط هواپیماهای اسرائیلی گفت که عملیات نظامی اسرائیل در خاک سوریه نقض حاکمیت ملی این کشور است.

داعشی های جمهوری اسلامی، جنگ طلبان و گماشتگان دزد و فاسد و چماقداران رژیم، در حال آتش زدن پرچم کشورهای آمریکا و اسرائیل. جمهوری اسلامی و جنگ طلبان دشمنان حقیقی مردم ایران و کشور ایران هستند.