شنبه, ۲۹ دی , ۱۳۹۷
آخرین اخبار : 

مراد شیخی: ماهیت رژیم اسلامی جنایت و شکنجه است

نویسنده: مراد شیخی

بدنبال افشای شکنجه شدن «اسماعیل بخشی» سخنگو و نماینده کارگران هفت تپه موجی از اعتراض های داخلی و جهانی بر علیه شکنجه گران اطلاعاتی رژیم داعشی صفت اسلامی به راه افتاد و در ادامه سران نظام اسلامی وادار به عکس العمل نشان دادن شده اند که در نوع خود بیسابقه است و چرا که در طول عمر جکومت هرگز زیر بار شکنجه و یا تجاوز به زندانیان سیاسی نرفته است.

جدای از اینکه سران و جنایتکاران و شکنجه گران رژیم اسلامی ادعاهای شکنجه شدگان در زندان های ایران را قبول کنند و یا نه، اسناد فراوانی وجود دارد که ثابت میکند که اساس و شکل گیری و ماهیت جمهوری اسلامی از همان ابتدای به قدرت رسیدن «آیت الله خمینی» بر مبنای تهدید و دستگیری و شکنجه و اعدام و تیرباران زندانیان مخالف و سیاسی بوده است. گورستان خاوران تهران تنها یک نمونه مستند از جنایات جمهوری اسلامی در حق زندانیان سیاسی در دهه خونین هزار و سیصد و شصت میباشد. در تمام ایران گورستان های بی نام و نشان از اعدام و تیر باران زندانیان سیاسی و دفن این عزیزان بصورت شبانه و مخفیانه بوده است. جنایت های اسلامی دست اندر کاران رژیم مشابه همان جنایات دیگر گروهای تروریستی اسلامی همچون داعش و طالبان و القاعده است.

  • یک نمونه مستند از ادعاهای خمینی در سالروز تولد پیامبر اسلام را گوش کنید: اسلام دین تروریسم است:

صحبت های وحشتناک خمینی… برای همین است که میگوئیم خمینی پدرخوانده تروریست ها اسلامی در کشورهای مسلمان و غیر مسلمان است:

داعش و طالبان و القاعده و دیگر باند های تروریستی اسلامی با جمهوری اسلامی یک نقطه مشترک اهداف اسلامی دارند و آن این است که تحت هیچگونه شرایطی تحمل دیدگاه مخالفین را ندارند و آنان را مورد اذیت و آزار و شکنجه و یا سر به نیست و اعدام و تیرباران… میکنند. خشونت و جنایت منطق مشترک این جماعت اسلامیت. همه اینها مخالف سر سخت حقوق بشر و حقوق مسلم انسانی افراد و عدالت و حقوق برابر زنان با مردان و حقوق کودکان و بسیاری دیگر از ابتدای ترین حقوق مردم در جوامع پیشرفته دنیا هستند. مخالف برخورداری مسلمان از آزادی های شخصی و اجتماعی و عقاید و احزاب سیاسی و همچنین قانون و فرهنگ و انتخابات آزادند. در نظر این جماعت باید مسلمانان چشم بسته مطیع و فرمانبردار قوانین عقب مانده هزار و چهارصد سال قبل اسلام باشند، و حق هیچگونه اعتراضی را نخواهند داشت، و در صورت مخالفت و نپذیرفتن قوانین اسلامی شدیدا به مجازات خواهند رسید. مسلمان که باشی به معنی این است که مجبوری مطابق قوانین عقب مانده هزار و چهارصد سال قبل همچون یک برده اطاعت و زندگی کنی!  قوانین و سنت های اسلامی محمد از کشور عربستان تا روز قیامت و پایان این دنیا غیر قابل تغیر است. قوانین اسلام ناب محمدی بشدت دشمن مدرنیت و تمدن بشر امروز و نحوه زندگی کردن مردم در کشورهای پیشرفته دنیا و نظام های مبتنی بر اداره مستقل همگان فرای دخالتگری شخصیت های دینی و ادیان هستند.

اصل دوم قانون اساسی جمهوری اسلامی: 

اصل دوم

جمهوری اسلامی، نظامی است بر پایه ایمان به:‏

  1. خدای یکتا (لا اله الا الله) و اختصاص حاکمیت و تشریع به او و لزوم تسلیم در برابر امر او.
  2. وحی الهی و نقش بنیادی آن در بیان قوانین.
  3. معاد و نقش سازنده آن در سیر تکاملی انسان به سوی خدا.
  4. عدل خدا در خلقت و تشریع.
  5. امامت و رهبری مستمر و نقش اساسی آن در تداوم انقلاب اسلام.
  6. کرامت و ارزش والای انسان و آزادی توأم با مسئولیت او در برابر خدا، که از راه‏‏:
    • اجتهاد مستمر فقهای جامع‌الشرایط بر اساس کتاب و سنت معصومین سلام الله علیهم اجمعین…

بقیه اصول و ماده های قانون اساسی جمهوری اسلامی نیز لصورت غیر قابل اجرا و تحت شعاع همین اصل دوم  قانون اساسی است، و هر رفتار مردم در ایران که منطبق بر شرعیات و اصول ولایت مطلقه فقیه هماهنگ نباشد امکان پذیر نیست، و همین امر به معنی کامل حکومتی بر اساس دیکتاتوری و استبداد دینی و غیر مردمی، و نظر اکثریت مردم نیز بی اهمیت است. یک نظر و آن هم نظر رهبری و ولایت مطلقه فقیه که در اختیار علی خامنه ای است بر تمام امور ایران حق تصمیم گیری دارد و عملا بقیه نهاد ها و جریانات وابسته به دولت و مجلس و غیره نیز هیچ کاره اند.

بر گردیم به موضوع شکنجه و تجاوز زندانیان سیاسی و قتل روشنفکران و اعدام و تیر باران ها در جمهوری اسلامی.

تاریخ مستندی از پرونده های سیاه و جنایات فراوان بازجویان و اطلاعات رژیم اسلامی موجود است که سران حکومت و عوامل آن هرگز نمیتوانند خودشان را از زیر بار مسئولیت جنایاتشان تبرئه کنند. در پائین به چند نمونه مستند از این جنایات اشاره میکنم.

اعدام زندانیان سیاسی در تابستان سال هزار و سیصد و شصت و هفت اوج دوران جنایات جمهوری اسلامی است. در این تاریخ و به فرمان شخص آیت الله خمینی در سرتاسر ایران به سراغ محکومین زندانیان سیاسی رفتند و در در داد گاه های نمایشی و چند دقیقه ای چندین هزار نفر را قتل و عام کردند. این جنایت از بزرگترین جنایات در طول تاریخ ایران است که توسط جمهوری اسلامی و در حق زندانیان انجام شده است. 

تجاوز جنسی به زندانیان سیاسی زن از همان دهه شصت شروع شده است و هنوز هم آمار درستی از میزان این جنایت توسط عوامل حکومت اسلامی وجود ندارد. این ویدیو تنها یک نمونه از اسناد تجاوز جنسی به یک دختر زندانی سیاسی توسط بازجو «حاج آقا صفای» را نشان میدهد.

ویدیوی دیگر از تجاوز جنسی جنایتکاران داعشی صفت رژیم اسلامی:

روایت بازداشت شدگان:

با باتوم و شوک الکتریکی به جان بازداشت شدگان افتادند. حتی آنهایی را که در آتش افتاده و سوخته بودند و بعد با هیکل سوخته به آنجا منتقلشان کرده بودند، می‌زدند. از سه بعد از ظهر تا ده شب افراد زیادی را وارد بازداشتگاه موقت کردند. یک دفعه تعدادی وارد می‌شدند و به شدت بازداشت شدگان را کتک می‌زدند. بازداشت شدگان قبلاً در خیابان‌ها به اندازه کافی مورد ضرب و شتم قرار گرفته بودند. اما وقتی هم وارد بازداشتگاه می‌شدند، تعدادی آدم دوره دیده بودند که در عین حال که لباس شخصی به تن داشتند اما کاملاً مشخص بود که به فنون رزمی آشنایی دارند. یک دفعه می‌دیدید که از بین سه نفر تلاش می‌کردند و لگدشان به نفر چهارم اصابت می‌کرد. سه نیمه شب بود که یواش‌یواش ما را به صف کردند. بعد از هفت یا هشت ساعتی ما را به آگاهی شاپور منتقل کردند. آنجا که رسیدیم تازه متوجه شدم جاهایی که من بوده‌ام چه قدر جاهای مناسبی بوده‌است. خدا شاهد است داخل آفتاب داغ، روی آسفالت، جوانان زخمی راکه در حین تجمع بازداشت شده بودند با بدن‌هایی کاملاً زخمی و خونین و برهنه روی آسفالت داغ خوابانده بودند. آن‌ها به شدت کتک خورده بودند. برای یک لیوان آب التماس می‌کردند. شیر آب در فاصله ده متری بازداشت شدگان بود. اما اجازه نمی‌دادند احدی قطره‌ای آب بنوشد. اجازه نمی‌دادند نیازهای اولیه‌اشان را برطرف کنند. آن‌هایی را که با بدن زخمی ناشی از سوختگی درد می‌کشیدند روی آسفالت داغ می‌خواباندند. جوانکی قسم می‌خورد که بسیجی‌های هم محل خودم مرا برداشتند و انداختند توی آتش. به والله قسم. آنچه من با چشم‌های خودم دیدم، این بود که این نوجوان از آرنج تا مچ دستش پوست نداشت. منبع

در همین دوره نیز میتوان به شکنجه و قتل بازداشتگاه در کهریزک نیز اشاره کرد. 

جنایات بازداشتگاه کهریزک با حکم قاظی وقت سعید مرتضوی انجام شده است.

گزارش کمیته گزارشگران حقوق بشر:

بگفته «کمیته گزارشگران حقوق بشر» این مکان در سطحی پایین‌تر از زمین قرار دارد و زندانیان در آن نمی‌توانند از حق استفاده از هواخوری استفاده کنند، استفاده از مستراح فقط یکبار در طول روز مجاز است و جیره غذایی زندانیان بسیار کم است. بازداشت شدگان در این مکان در بدو ورود مورد ضرب و شتم قرار می‌گیرند، فضای اختصاصی به هر فرد کمتر از یک متر مربع است. طبق گزارش تعدادی از زندانیان جریانات اعلام نتایج انتخابات ریاست جمهوری که از این کمپ به زندان قزل‌حصار منتقل شده‌اند، در محدوده یک سالن، ۸ اتاق، ۲ سالن قرنطینه، ۴ سوله فلزی، جمعیتی در حدود ۹۲۰ نفر زندانی بودند که در دو سوله فلزی آن زنان بازداشت شده نگهداری می‌شدند (گنجایش این دو سوله در حدود ۲۰۰ نفر است). منبع

البته شکنجه کردن و کشتن زندانیان سیاسی سابقه طولانی تر از بعد انتخابات ریاست جمهوری سال هزار و سیصد و هشتاد و هشت دارد. اگر یک تاریخ درست و مستندی بخواهیم نام ببریم باید دهه خونین شصت به بعد را گفت. در این دهه و به حکم و فرمان مستقیم خمینی تمام مخالفین و معترضیت به سیاست های جمهوری اسلامی باید به هر طریق ممکن حذف میشدند. حذف شدن مخالفین به اشکال مختلف صورت گرفته است. منجمله آنها میتوان به شکنجه کردن زندانیان سیاسی تا پای مرگ و تسلیم و واردار کردن آنان به تسلیم و نوشتن توبه نامه و یا اعدام و تیر باران است. 

جمهوری اسلامی نه تنها زندانیان سیاسی و یا مخالفین خود را به هر طریق ممکن از جنایت ها از سر راه بر می دارد و بلکه در طول عمر خود مرتکب جنایت بزرگ قتل های وحشیانه روشنفکران و نویسندگان ایرانی است که این جنایت ها بنام قتل های زنجیره ای شناخته میشوند. در این جنایات افرادی، محمدجعفر پوینده (پژوهشگر و نویسنده)، داریوش فروهر (رهبر حزب ملت ایران)، پروانه اسکندری همسر داروش فروهر، محمد مختاری (نویسنده)، حمید حاجی زاده و فرزند نه ساله اش کارون، اشاره کرد.

چگونگی قتل نویسنده کتاب حمید حاجی زاده و فرزند خردسالش کارون توسط ماموران جنایتکار رژیم اسلامی داعشی صفت:

گزارش مفصل قتل با عنوان «گزارش یک قتل، کارون در من است امشب» که بخش‌هایی از آن در برخی نشریات داخل کشور مانند نشریه پیام هاجر، شماره ۳۰۲، ۵ بهمن ۱۳۷۸؛ محمد حاجی زاده، قتل‌های زنجیره‌ای در شعبه شهرستان‌ها توسط محمد حاجی زاده، برادر حمید چاپ شد. در این گزارش آمده‌است: «… پزشک قانونی تعداد ضربه‌های دشنه فرو رفته در سینه برادر را ۲۷ از زیر گلو تا زیر ناف و ضربهٔ وارده به سینه کارون را بالغ بر ده ضربه دانسته بود… آ ثار ضربه سخت و مشت در سر و صورت، پارگی قلب و ریه و دستگاه گوارش، بریده شدن انگشتان دست راست حمید تا روی پوست، بنا به نظر پزشک قانونی با هر ضربه کارد حمید تیغه چاقو را می‌گرفته و قاتل می‌کشیده و برای باری دیگر فرو می‌کرده‌است که منجر به این گردیده که کف دست بشود پر از شیارهای عمیق شقاوت! …کسانی که در غسالخانه حضور داشته‌اند یا جسد کارون را دیده‌اند از جای آثار نیش چاقو بر روی گوش، صورت و پشت کارون گفته‌اند که باید این آثار قبل از پاره پاره کردن سینه، قلب و شکم کارون روی داده باشد. بعضی نیز که به دقت به صورت کارون نگاه کرده‌اند به قول روستایی‌های ما حالت «گرگ پدمک» را در چهره کارون دیده‌اند. اصطلاح «گرگ پدمک» در خصوص روبرو شدن گوسفند با گرگ به کار می‌رود، در این حالت وقتی که گوسفندی به ناگهان گرگ را در مقابل خود می‌بیند چشمهایش از حدقه می‌زند بیرون و هرگونه توان و حرکتی از گوسفند سلب می‌شود، در برابر گرگ می‌ایستد و گرگ راحت او را می‌درد. صحنه قتل به دقت نظامی گونه و استادانه طراحی گردیده بود. اگر چه پس از دو سه روز، هم ما قضیه را فهمیده بودیم و هم آگاهی!…»

عکس از حمید حاجی زاده شاعر و دبیر ادبیات کرمانی، متخلص به «سحر»، و پسر نه ساله اش کارون حاجی زاده.

اینکه میگوئیم ماهیت جمهوری اسلامی شکنجه و تجاوز و جنسی و اعدام و تیر باران مخالفین است ادعای کاملا مستند و بر اساس کارنامه سیاه نظام اسلامی در طول چهار دهه ننگین از گذشته اش است و سر آغاز تمام این جنایت ها با حکم اسلامی خمینی شروع شده است: آنهایی که میگویند اسلام نباید آدمکشی بکند آدمهای نفهمی هستند که معنی اسلام را نفهمیده اند روح الله خمینی ، سخنرانی به مناسبت سالروز تولد پیامبر اسلام، آذر ۱۳۶۳ ، کتاب کوثر.

داعش وطنی آیت الله خمینی، جلاد و خونخوار، پدرخوانده طالبان و داعش و دیگر تروریست های چند دهه گذشته در جهان است. خمینی واقعیت شخصیت اسلام را به درستی گفت. آخوند ها و جمهوری اسلامی دشمنان حقیقی ایران و مردم شریف ایرانند.

اسماعیل بخشی تنها یک نمونه کوچکی از اثبات شکنجه کارگران ایرانی در بازداشت گاه های حکومت اسلامی است، و اگر جمهوری اسلامی دست از تهدید و شکنجه و اعدام و جنایت بر علیه معترضین بردارد، نمیتواند حتی یک روز هم حکومت کند. رژیم اسلامی هیچگونه مشروعیت مردمی ندارد و شکنجه و جنایات و ظلم و ستم در حق مردم شریف ایران است که جمهوری اسلامی را در قدرت نگه می دارد. 

مراد شیخی

چهارشنبه, ۱۹ دی , ۱۳۹۷

muradsheixi10@gmail.com