چهارشنبه, ۱ اسفند , ۱۳۹۷
آخرین اخبار : 

پسر وزیر کشور، مسئولیت جدید پسر حدادعادل در صداوسیما را تبریک گفت ـ (فامیل سالاری، ژن خوب و آقازاده ها)

Rahmani_Fazli_Hadad.jpgدماوند ـ هادی رحمانی فضلی، پسر وزیر کشور که به تازگی به عنوان مشاور وزیر امور اقتصادی و دارایی منصوب شده، «انتخاب شایسته» پسر ‎غلامعلی حدادعادل به عضویت شورای اندیشه‌ورزی شبکه سه سیما» را تبریک گفته است.

هادی رحمانی فضلی در توییتر نوشته بود که با «شناختی که از فریدالدین {حدادعادل}، اندیشه شکوفایش و صلاحیت‌های» او دارد، «بدون شک انتصابش ناشی از انتساب نیست.»

پسر وزیر کشور همچنین انتصاب پسر مشاور سیدعلی خامنه‌ای به «شورای اندیشه‌ورزی شبکه سه» را نشان‌دهنده «اهتمام مسئولین نظام مقدس جمهوری اسلامی به جوانگرایی» دانسته و این مسئله را «مایه خرسندی» دانسته است.

Hadi_Rahmani_Fazli_Twitter.jpg

گفتنیست که به دنبال واکنش گسترده کاربران شبکه‌های اجتماعی به «ژن خوب» بازی فرزندان مسئولان جمهوری اسلامی، پسر رحمانی فضلی اکانت توییتر خود را به طور کامل حذف کرد.

– در هفته‎های گذشته ژن خوب‎ها و آقازاده‎ها یکی پس از دیگری پست و مقام گرفته‌اند.
– داماد حسن روحانی، پسر غلامعلی حدادعادل، پسر رحمانی فضلی و دیگران پس از پدرانشان هم میخواهند از سفره انقلاب بخورند و ببرند!

آخوند ها، پاسداران، بسیجی ها و جمهوری اسلامی دشمنان ایران. اعراب و فرهنگ اسلامی، دو مرتبه به ایران حمله نظامی و فرهنگی کردند… اولین تاریخ مربوط به ۱۴۰۰ سال قبل که ایران به تصرف سپاه اسلام در آمد… و دومین دفعه نیز در سال ۱۳۵۷ به سرکردگی جلاد و جنایتکاری بنام آیت الله خمینی. آخوند خوب، آخوند مُرده است.

– دو جناح نظام به اسم جوانگرایی، پست‌های نان و آبدار را بین فک و فامیل خودشان تقسیم می‌کنند.

کیهان لندن – پس از سخنرانی علی خامنه‎ای رهبر جمهوری اسلامی در استادیوم آزادی (۱۲ مهرماه) و تاکید او بر لزوم حضور جوانان در «نوک پیکان حرکت عظیم ملّی» در هفته‎های گذشته بسیاری از نهادهای حکومتی و وزارتخانه‎ها به خواسته‎ی او «لبیک» گفته و ظاهرا جوانگرایی را در دستور کار قرار داده‌اند.

به عنوان مثال بابک حقیقی‎راد (داماد جواد امام رییس دفتر محمد خاتمی) معاون اجتماعی شهرداری منطقه ۱۷ تهران شد. جایی که مرتضی مطهری (فرزند علی مطهری نماینده مجلس) معاون عمرانی آنجاست. مرتضی مطهری همزمان عضو هیات مدیره موسسه نشر شهر (وابسته به شهرداری) است. دست برقضا محمدهادی ایازی پدر همسر مرتضی مطهری که بازنشسته شده بلافاصله در سمت خود که معاون اجتماعی وزارت بهداشت است ابقاء شد.

مرگ بر جمهوری اسلامی ـ آزادی و برابری زنان و مردان و سکولاریسم برای فردای ایران

در نمونه‎ای دیگر هادی رحمانی فضلی (یکی از پسران رحمانی فضلی وزیر کشور) به عنوان مشاور جوان فرهاد دژپسند وزیر اقتصاد منصوب شد. عبدالرضا رحمانی فضلی آذرماه سال ۱۳۹۶ گفته بود اهل رابطه‎بازی برای استخدام فرزندان خود نیست از این رو انتصاب فرزندش در وزارت اقتصاد با انتقادات زیادی روبرو شد و او را وادار به واکنش کرد و در نهایت از علی خامنه‌‏ای مایه گذاشت.

دهم آذر، فریدالدین حداد عادل طی حکمی به عنوان یکی از اعضای شورای اندیشه‌ورزی شبکه سه سیمای جمهوری اسلامی منصوب شد. هادی رحمانی فضلی که انتصاب خودش با موجی از انتقادات روبرو شده از معدود کسانی است که انتصاب فریدالدین حداد عادل در پست جدید را تبریک گفت و «اهتمام مسئولین نظام به جوانگرایی» را «مایه خرسندی» دانست.

به برکت‎ این انتصابات که حقوق‎ها و درآمدهای نان و آبدار پای سفره‌ی انقلاب دارند بدون آنکه توان مدیریت جامعه و تأمین نیازمندی‌های مردم را داشته باشند، هزاران کارگر و زحمتکش بیکار شده‌اند یا ماه‎هاست حقوق نگرفته‌اند و هزاران جوان بدون ‎پارتی و رابطه، از طبقات مختلف با وجود شایستگی و تحصیلات بیکارند. اما اعتراض و انتقاد علیه این تبعیضات هیچ تأثیری ندارد و دو جناح نظام سخت درگیر انتصاب یکدیگر و فرزندان و فامیل خود در شغل‌های نان و آبدار هستند.

علی اصغرپورمحمدی، میثم نیلی، فریدالدین حداد عادل، سیداحمد عبودتیان و جعفر عبدالملکی، افراد جدیدی هستند که به‌ تازگی با حکم مرتضی میرباقری رییس تلویزیون جمهوری اسلامی به عضویت «شورای اندیشه‌ورزی شبکه سه سیما»ی جمهوری اسلامی منصوب شده‌اند. نکته مهم اینجاست که فریدالدین حداد عادل و میثم نیلی از فعال ستاد انتخاباتی ابراهیم رییسی تولیت آستان قدس در انتخابات ریاست‌جمهوری ۹۶ بودند!

میلیاردها پول مردم ایران صرف هزینه قبر جلاد خونخوار آیت الله خمینی میشود. «دشمن ما همین جاست، دروغ میگن اسرائیل و آمریکاست».

این انتصاب آنقدر بودار است که وبسایت خبرآنلاین نزدیک به علی لاریجانی، ۱۲ آذر، در گزارشی با عنوان «اندیشه‌ورزی به سبک ابراهیم رئیسی در شبکه سه!» ضمن انتقاد از این انتصابات قبیله‌ای خواسته میرباقری توضیح دهد بر چه اساس هواداران و نزدیکان رییسی و حدادعادل این پست‎ها را گرفته‌اند.

افسار خویشاوندسالاری، قبیله‎گرایی و رانت شغلی در جمهوری اسلامی پاره شده و ژن خوب‎ها و آقازاده‎ها یکی پس از دیگری پست و مقام می‎گیرند.

اواسط مرداد ۱۳۹۷، مهدی‌زاده فرساد داماد حسن روحانی «دبیر ستاد توسعه فناوری‌های حوزه انرژی» معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری شد. پیش از او در دولت یازدهم نیز اسماعیل سماوی (خواهرزاده حسن روحانی) به عنوان مشاور ریس دفتر رییس‌جمهور و رییس مرکز ارتباطات مردمی نهاد ریاست جمهوری منصوب شده بود. بماند که حسن فریدون برادر روحانی همه‌کاره و هیچ‎کاره است و گاهی سر از افتتاحه پروژه‎ها در می‎آورد و گاهی در مذاکرات بین‎المللی سر و کله‌اش پیدا می‎شود.

۱۶ تیرماه ۱۳۹۷، حیدر ستایش کارشناس صنعت آب در مورد برخی از انتصابات غیرقانونی در وزارت نیرو دست به افشاگری زد.

به برکت‎ این انتصابات که حقوق‎ها و درآمدهای نان و آبدار پای سفره‌ی انقلاب دارند بدون آنکه توان مدیریت جامعه و تأمین نیازمندی‌های مردم را داشته باشند، هزاران کارگر و زحمتکش بیکار شده‌اند یا ماه‎هاست حقوق نگرفته‌اند و هزاران جوان بدون ‎پارتی و رابطه، از طبقات مختلف با وجود شایستگی و تحصیلات بیکارند. اما اعتراض و انتقاد علیه این تبعیضات هیچ تأثیری ندارد و دو جناح نظام سخت درگیر انتصاب یکدیگر و فرزندان و فامیل خود در شغل‌های نان و آبدار هستند.

مرگ بر جمهوری اسلامی