شنبه, ۲۷ بهمن , ۱۳۹۷
آخرین اخبار : 

تجمع اعتراضی و درگیری در دانشگاه امیرکبیر در حمایت از کارگران اعتصابی و زندانیان

تجمع اعتراضی و درگیری در دانشگاه امیرکبیر

Amir_Kabir.jpgخبرنامه گویا – سه‌شنبه ۱۳ آذر گروهی از دانشجویان دانشگاه امیرکبیر در حمایت از کارگران اعتصابی و زندانیانی که در اعتراضات کارگران و معلمان بازداشت شده‌اند دست به یک تجمع اعتراضی زدند که با حمله دانشجویان حزب‌اللهی به خشونت کشیده شد.

دانشجویان معترض فریاد می‌زدند: کارگر، دانشجو، اتحاد اتحاد ـ توپ، تانک، مسلسل دیگر اثر ندارد ـ کارگر، دانشجو، معلم زندانی آزاد باید گردد.

در مقابل دانشجویان حزب‌اللهی شعار «منافق، فتنه‌گر، پیوندتان مبارک» سر دادند و به دانشجویان حمله کردند. بر اساس گزارش‌های دریافتی یکی از دانشجویان زخمی شد.

خبرگزاری فارس از تجمع امروز دانشجویان دانشگاه امیرکبیر به‌عنوان «تجمع ساختارشکنان» یاد کرده و گفته است این تجمع بدون مجوز برگزار و «موجب برهم خوردن آرامش فضای این دانشگاه» شد.

مرگ بر جمهوری اسلامی

این خبرگزاری وابسته به نهادهای امنیتی از حمله دانشجویان معترض به حزب‌اللهی‌ها خبر داده و گفته است که یکی از دانشجویان دختر حزب‌اللهی از ناحیه سر زخمی شده است.

یکی از دانشجویان حزب‌اللهی به فارس گفته است: «ساختارشکنان به بهانه مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم به دنبال اهداف و منافع سیاسی خود بودند.»