چهارشنبه, ۱ اسفند , ۱۳۹۷
آخرین اخبار : 

برایان هوک‬⁩ گفت:مردم ایران موظف هستند التزام کامل به آیت الله ها داشته باشند اما در مقابل چیزهای کمی دریافت می کنند

برایان هوک‬⁩ رییس گروه ویژه ایران در وزارت خارجه آمریکا در «میزگرد بین المللی آزادی ادیان‬⁩ در کنگره ⁧‫ایالات متحده‬⁩ گفت: در حالی که ⁧‫رژیم ایران‬⁩ میلیاردها دلار از منابع عمومی را صرف اشاعه ⁧‫انقلاب‬⁩ شکست خورده اش در خارج از کشور می کند، هیچ تحملی برای هیچ شکلی از مخالفت در داخل کشور ندارد.

او در ادامه صحبت‌هایش گفت مردم ایران تحت حکومت جمهوری اسلامی موظف هستند التزام کامل به آیت الله ها داشته باشند اما در عوض چیزهای کمی دریافت می کنند در حالی که میلیاردها تومان خرج صدور انقلاب شکست خورده خود می کنند خدمات عمومی به مردم ایران به شدت رو به کاهش و ناچیز است.

برایان هوک در ادامه صحبت‌هایش گفت  هر روز در ایران مردان و زنان به خاطر باورهای دینی خود از وحشت های ناگفته زیادی رنج می‌برند.

کاخ حوزه اشرافی درس خوانی طلبه ها در شهر قم. آخوند های مفتخور، بیکار، دزد، عقب مانده، دشمن ایران، و عامل تمام بدبختی های زندگی مردم ایران. دشمن ما همین جاست، الکی میگن اسرائیل و آمریکاست. آخوند خوب، آخوند مُرده است.

نماینده ویژه آمریکا در امور ایران گفت بهاییان مسیحیان کریمیان زرتشتیان مسلمانان سنی و دراویش به طور مشخص هدف این رژیم قرار دارند آقایون گفته است مسلمانان سنی نیز در معرض سرکوب حکومتی از جمله قتل های خودسرانه و بازداشت‌های خودسرانه و بازداشت و شکنجه قرار دارند آنها به طور مرتب از کسب جواز برای محل عبادت در تهران و دیگر شهرها معلوم می شود.

جمهوری اسلامی و آخوند ها، عامل اصلی تمام جنایات، عقب ماندگی کشور، و مشکلات فراوان برای زندگی کردن مردم ستمدیده در ایرانند. «دشمن ما همین جاست دروغ میگن آمریکاست».

به گفته نماینده ویژه آمریکا در امور ایران این وضعیت نمایانگر تزویر و ریا ای حکومت و رهبران مذهبی هستند که خود را رهبر اسلام میدانند وضعیت آزادی مذاهب در ایران همواره مورد انتقاد سازمان ها و گروه های حقوق بشری قرار گرفته است.

اعراب و فرهنگ اسلامی، دو مرتبه به ایران تهاجم فرهنگی کردند… اولین تاریخ مربوط به۱۴۰۰ سال قبل و حمله وحشیانه و خونین اعراب به ایران… و دومین بار نیز در سال ۱۳۵۷به سرکردگی آیت الله خمینی جنایتکار و فاشیست اسلامی. دشمن ما همینجاست، دروغ میگن اسرائیل و آمریکاست.