چهارشنبه, ۱ اسفند , ۱۳۹۷
آخرین اخبار : 

صدراعظم اتریش سخنان روحانی را غیرقابل پذیرش دانست / اسرائیل غده سرطانی…

austira_112418.jpgایران اینترنشنال – نخست‌ وزیر اسرائیل و صدراعظم اتریش به سخنان حسن روحانی در مراسم افتتاحیه کنفرانس وحدت اسلامی واکنش نشان داده‌اند.

بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر اسرائیل گفت، این کشور می‌داند چگونه در برابر «حکومت مخرب ایران» از خود دفاع کند.

او سخنان روحانی را «از روی تنفر» توصیف کرد و گفت این حرف‌ها «بار دیگر ثابت می‌کند که چرا ملت‌های دنیا باید برای تحریم‌های علیه حکومت ایران که آن‌ها را نیز تهدید می‌کند، متحد شوند».

آخوند جنایتکاری بنام حسن (فریدون) روحانی. «دشمن ما همین جاست، دروغ میگن اسرائیل و آمریکاست».

روحانی روز گذشته و در جریان سخنرانی خود در مراسم افتتاحیه کنفرانس وحدت سران اسلامی گفته بود یکی از «آثار شوم» جنگ جهانی دوم تشکیل «غده سرطانی [اسرائیل]» در منطقه بود.

او با اشاره به سخنان اخیر دونالد ترامپ، که «از بین رفتن اتحاد آمریکا و عربستان سعودی را مساله‌ای برای اسرائیل و تشدید خطر ایران برای این کشور دانسته بود»، گفت: «همه چیز در منطقه بر گرد یک مساله یعنی حفظ صهیونیسم است. چون حق وتو هم دارند آزادند هر اقدامی که می‌خواهند انجام دهند».

داعشی های جمهوری اسلامی، جنگ طلبان و گماشتگان دزد و فاسد و چماقداران رژیم، در حال آتش زدن پرچم کشورهای آمریکا و اسرائیل. جمهوری اسلامی و جنگ طلبان دشمنان حقیقی مردم ایران و کشور ایران هستند.

کورتز نوشت سخنان روحانی «غیرقابل پذیرش» است و «زیر سوال بردن حق موجودیت اسرائیل و درخواست برای نابودی آن، مطلقا قابل پذیرش نیست».

عکس از دو قاتل و جنایتکار. جمهوری اسلامی و آخوند ها، عامل اصلی جنایات، عقب ماندگی ها، و فقر و بدبختی ها و مشکلات فراوان زندگی مردم ستمدیده ایرانند. «دشمن ما همین جاست، دروغ میگن اسرائیل و آمریکاست».

اتریش اخیرا اعلام کرده بود که حاضر به میزبانی از ساز و کار ویژه مالی اروپا برای تجارت با ایران (SPV) نیست.

کورتز نوشته است که کشور اتریش «مسئولیتی تاریخی درقبال مبارزه با یهودستیزی» و همچنین «حمایت از اسرائیل» دارد و از نظر این کشور«امنیت اسرائیل قابل مذاکره نیست».